wtorek, 25 lutego 2014

Koniec przerwy.

Zima minęła czas wyjść z gawry i coś pokombinować naoliwić łopaty i wykrywacze podładować :)

14 komentarzy:

 1. ....jak najbardziej Wojciech, inne "narzędzia ogrodnicze" i nie tylko ;) też oliwy się domagają ...bo sam widzisz co się na świecie wyprawia.
  Tak poza tym witaj i duże pozdrowienia :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witek, ano wyprawia, rozmawiałem w niedzielę z "władającym gladiusem" :), jak tylko się ogarnę to tam do Was wdepnę na głębsze pogaduchy :).
   Pozdrawiam :).

   Usuń
 2. Aż walnę Ci spama na dzień dobry.
  Treść brzmi "NARESZCIE JESTEŚ"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakże miły spam :), właśnie jestem w trakcie oglądania Twoich zdjęć z basenu w Lubaniu, w Głogowie był podobny poniemiecki, ostał się jedynie plac i wspomnienia z dzieciństwa. mógłbym zanucić "40 lat minęło jak jeden dzień". Oranżada już nie ta, i moda na wojskowe gatki spadające przy skoku z trampoliny też nie jest na topie :), ech ten dawnych wspomnień czar.

   Usuń
 3. Tęskno było jak diabli, za dobrymi wpisami.
  Mam nadzieję, że akumulatory pozytywnie podładowane, a i przy okazji na e-maile zaległe zerkniesz ;)
  Pozdrawiam.
  Marek

  OdpowiedzUsuń
 4. w końcu .... :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. 99 dni ciszy, 101 dni milczenia. Ciężko było wytrzymać. Więcej przemyśleń i czytania. Życzę Ci Wojtku ciekawych tematów, a sobie cierpliwości.

  OdpowiedzUsuń
 6. A już się obawiałem że zrezygnowałeś z prowadzenia bloga :-( .Jednak jest coś w tym powiedzeniu "Aby do wiosny" ,pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też szczerze mówiąc obawiałem się, że porzucisz twórczość blogową i co najwyżej pozostaniesz jeno przy aktywności terenowej. Na szczęście- bezpodstawnie. Witaj zatem ponownie wśród aktywnych :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wiosna nadeszła, miło zobaczyć nowy wpis :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. W związku z tym iż otrzymałem maile, w których co niektórzy twierdzą że gdzieś tam w między czasie coś pisałem po jakiś forach, jasno i wyraźnie mówię że nie piszę i nie wypowiadam się pod jakimiś zmienionymi lub innymi nickami na żadnym z forum. Bo i o co?, jeśli chcę coś skomentować to komentuję na blogu i jestem tam podpisany. Jeśli będę się chciał na jakimś forum wypowiadać ( a nie chcę i nie będę), to bym pisał jako OKI. I to na tyle wyjaśnień :).

  OdpowiedzUsuń
 10. Miło znowu będzie poczytać. Prz okazji jak los da zadam kilka pytań osobiście na jakimś zlocie???:?: na temat co sądzisz o kilku sprawach. Ponadto kiedyś wspominałeś by się tym zająć, obóz RAD w Sobótce to był strzał w dziesiątkę i mamy na to potwierdzenie. Ten trop wiedzie do celu.Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń