piątek, 23 listopada 2012

Obiekt Jugowice

Dawno, bo jakoś chyba w 2004 roku w różnym gronie rozważaliśmy taki obiekt w Jugowicach. Dochodziły takie słuchy, że coś tam gdzieś  i w ogóle :), generalnie różne wieści i plotki :-).
Obiekt był o tyle ciekawy, że jako była lodownia był trochę przebudowywany i posiadał w końcowej swojej części ścianę nie pasującą do całości.

Wnętrze , zdjęcie ridigera bo jeszcze się nie dorobiłem takich długich łapek co by sobie samemu zdjęcie robić :-), jak widać stan zaśmiecenia minimalny, dzisiaj wygląda tam jak w Krajach Trzeciego Świata :(.

A więc nas zainteresowało to że za tylną ścianą na zewnątrz jest wybranie,
 a bezpośrednio za ścianą znajduje się gruby rumosz.
O tej lodowni jest mało przekazów, a dwa obiekty które się tam w pobliżu znajdowały zniknęły z powierzchni i nikt nie był w stanie udzielić informacji co się z nimi stało.
Wewnątrz tak jak wspomniałem, jest trochę w końcowej części nagmerane i nikt nie wie po co i na co, oraz kto nagmerał.
I nie mówię tu o przebiciach oraz skuciach, bo wiadomo że to poszukiwacze diamentów i zaginionej arki :).


 Tylna przemurowana ściana.
Lecz myślę o przemurowaniach i popapraniach jakie tam zrobiono.

Wiadomym jest że nie są to żadne maskowania na co dali się nabrać ci co tam nieźle się z młotkami musieli namachać :-), bo to każdy po wejściu to widzi. Jest to tak spaprane że tylko młotkowy się na to nabrał :). Lecz zastanawiające jest to wybranie z tyłu oraz te dwa obiekty obok co zniknęły, oraz te papranie w końcowej części.
W kontekście tego obiektu i innych zastanawia mnie czy Niemcy wymyślili jednak tę płynną skałę o której mówi Pan Podsibirski czy nie ?. A Wy jak myślicie ?
7 komentarzy:

 1. The name with no face.Mój komentarz ad vocem Misia pofrunął. Przestraszyłeś się?!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja się nie boję Braci Rojek ;-), to prozaiczna sprawa, do tego postu został dolepiony jawa skrypt, więc musiał odejść z tym skryptem w diabły. Ale spoko wrócę do tematu :).
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kibicuję. Twój blog jest wysoko w moim rankingu:), pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ostatnio wszyscy mielą te same tematy. Niedługo będzie passe nie napisać o tych Jugowicach.Niedługo w tym eksploracyjnym światku będzie prawdziwe Vanity Fair.

  OdpowiedzUsuń
 5. A jaki eksploracyjny światek pisze o Tych Jugowicach ?

  OdpowiedzUsuń
 6. A zagorzała dyskusja kilka dni przed Kwietniem została przeze mnie rozpoczęta na pewnym zamkniętym forum, więc domyślić się możesz jakie były wnioski i w jakim charakterze ów dyskusja była :)

  OdpowiedzUsuń
 7. To: http://4.bp.blogspot.com/-LNoRFdpmmmc/UK_TLrR5OJI/AAAAAAAADPU/8lL2to8eOtU/s1600/Nowy-3.jpg , to mi wygląda na zwykłe gumno. Ergo piwniczkę. :)

  OdpowiedzUsuń