środa, 26 kwietnia 2017

Współcześni niewolnicy.

Dopiero co była w komisji sejmowej batalia o GMO, a tu Preppers zapodaje następną rewelację prosto z jakiejś ustawy "kameleona"

https://www.youtube.com/watch?v=r96HTQt8Aeo 

A tu dementory nadal działają :

https://www.youtube.com/watch?v=vb4oJ_ZRy-c 

https://www.youtube.com/watch?v=s2qA7MuJ4C4 

Rozsiewają różne kłamstwa i dezinformują :
http://wpolityce.pl/media/337265-ujawniamy-archeolodzy-zasypuja-wykopaliska-przed-przybyciem-prezydenta-i-premier-do-bochni-bzdura-andrzej-duda-i-premier-szydlo-nawet-sie-tam-nie-wybierali 


21 komentarzy:

 1. To jest już szczyt absurdu.
  Trzeba sprzedać im swoje wyhodowane ziarno, a potem od nich odkupić żeby było legalne i znowu można było je posiać.
  Niebawem jak kupisz byka i krowę i urodzi się cielak, to będzie trzeba im go sprzedać, a potem odkupić żeby wyhodować sobie kolejnego zwierzaka. Inaczej będzie piracki.
  Zobaczycie, że jeszcze kilka lat i pirackie będą pomidory i kapusta na działce. Legalna będzie tylko ta OD NICH.
  Jak z NIKO nie zrobimy szybko porządku, to oni zrobią porządek z nami.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z nami to robią porządek od dawien dawna, a teraz to tylko przyspieszają. Jak można zauważyć obroża nie jest poluźniana a wręcz dociągana, jakiś ktoś zna przykład ustawy o większych prawach obywatela, o wolności słowa większej, o zgromadzeniach, podatkach?. Jeszcze można pobuczeć i poszczekać w internecie. Ale co złodziejowi przeszkadza kiedy piesek szczeka za płotem, i tak go nie ugryzie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przepraszam, "kameleon" zezwolił rolnikom sprzedawać własną cebulę i marchewkę.

   " Rolnicy będą mogli sprzedawać żywność wytworzoną przez siebie z własnych produktów, jej sprzedaż o wartości do 20 tys. zł rocznie będzie nieopodatkowana, a nadzór nad produkcją będzie miała Inspekcja Weterynaryjna."

   "W ramach handlu detalicznego możliwa będzie, oprócz sprzedaży konsumentom finalnym, również produkcja i przetwarzanie żywności, a więc, np. rozbiór, krojenie i mielenie mięsa, a także wytwarzanie produktów mięsnych, mlecznych, rybnych, czy pochodzenia niezwierzęcego, np. dżemów, soków czy chleba."

   Będzie rolnik mógł tez sprzedawać gołąbki lub naleśniki.

   A druga ustawa to że Polak na swoim gruncie może bez pytania wyciąć drzewo.
   ......................................
   Niesamowite, rewelacja i kto by pomyślał że rolnik będzie mógł sprzedać naleśnika, marchewkę lub kiełbasę i to bez podatku. Osiągnęliśmy pełnię szczęścia 75 lat po zakończeniu II W.Ś. i okupacji.

   Ale aby ten Polski rolnik miał pełnię swobód, nie będzie miał swojego materiału siewnego. A jak wejdzie za sprawą CETA GMO, to będzie po wykryciu opatentowanego przez uszatych genomu świni lub krowy opłacać się uszatym za wszystko co ma. tak jak już to się dzieje na zachodzie.

   Wszystko to za sprawą wybitnego "złodzieja księżyca" który to podpisał Traktat Lizboński", drugi klon ze swoją partią wprowadził CETA, i kombinuje z GMO.

   A jak to mówili rolnicy ...zarzekała się żaba błota.

   Usuń

  2. http://trybun.org.pl/2017/04/24/ministerstwo-sprawiedliwosci-przygotowuje-zmiany-obrony-koniecznej-bedzie-wreszcie-mozliwa-obrona-przed-wlamywaczem/

   Usuń
  3. " Zgodnie z § 2a dodanym do art. 25 K.k, w sytuacji gdy przekroczenie granic obrony koniecznej nastąpi przy odpieraniu bezprawnego zamachu związanego
   z wdarciem się do domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia, ogrodzonego terenu lub pojazdu – następować będzie uchylenie karalności czynu ekscedenta. Instytucja ta nie miałaby zastosowania do sytuacji, w których przekroczenie granic obrony koniecznej byłoby rażące, np. sposób obrony czy też użyte w tym celu środki byłyby oczywiście niewspółmierne do zagrożenia wynikającego z zachowania napastnika."

   Zrobią to tak jak było, jak zwykle zostawią furtkę na interpretację dementora, i to on znów będzie tak jak to było wcześniej wsadzał do pierdla właściciela posesji. Bo w ocenie dementora mógł się bronić kwiatkiem a nie nożem, a nóż to rażące naruszenie cielesności młodego bandyty który zamiast iść do piachu mógł jeszcze okraść trochę ludzi , zgwałcić parę czyiś córek a na końcu kogoś zaciukać.

   Nic się nie zmieni dopóki uszatych "proffessore" nie wywali się tam gdzie ich miejsce.

   Usuń
 3. Czyli możesz sprzedać upieczoną ze swojego zboża bułkę, naleśnika ale zboże musisz kupić na zasiew na tą bułkę od nich. Wielka mi wolność, pod szyldem monsanto i gmo. Przed wojną chłop na zagrodzie równy wojewodzie mógł sprzedać na targu wszystko co wytworzył. Jak z NIMI nie zrobimy szybko porządku, to oni zrobią porządek z nami. Niestety tą hołotę u władzy jest niesamowicie trudno rozbić, to klika wzajemnej adoracji. Obcych do włądzy nie dopuszcza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już byś chciał tak ad hoc sprzedać, nie tak siup i do przodu :

   " Niestety, mimo że dostaliśmy ze strony rządzących obietnice, że ustawa wejdzie w życie od 1 stycznia 2017 roku wraz z rozporządzeniem wykonawczym do tej ustawy – co sprawi, że nasza żywność będzie wreszcie miała status legalnej – to rozporządzenie najprawdopodobniej nie wejdzie w najbliższym czasie. Ustawa, owszem, została podpisana przez prezydenta, ale będzie w dalszym ciągu martwa."

   " Nie traktujemy żywności jako towaru, ale jako prawo człowieka. Umożliwienie rolnikom sprzedaży bezpośredniej produktów przetworzonych uważamy za kluczowe dla rozwoju polskiej wsi, kluczowe, aby polska wieś nie pustoszała. Dlatego jesteśmy niezwykle rozczarowani, że kolejny raz ta ustawa nie zostanie wprowadzona w życie, że absurdy, które sprawiają, że ta żywność jest cały czas nielegalna sprawiają, że na rynku będą wygrywać duże podmioty, korporacje, a polska wieś, polskie społeczeństwo będzie ubożało."

   Poseł Jarosław Sachajko - w ubiegłym tygodniu sanepid i weterynaria zorganizowali „nalot” na jedno z targowisk po czyimś donosie, że rolnicy sprzedają tam żywność.

   Poseł powiedział o jeszcze jednej sprawie: projekt ustawy o sprzedaży bezpośredniej przygotowany przez jego klub we wrześniu miał być skierowany do notyfikacji.

   - Co się okazuje? Ustawa przez 3 miesiące była ukrywana w gabinetach sejmowych – powiedział poseł.

   Usuń
 4. Nie pojmujecie, bo uogolniacie.
  W Polsce tez pracuja nad genetyka roslin. Mowa jest o prawach autorskich stworzenia odpowiedniego gatunku ziarna czy kukurydzy, ziemniaka, zboza.
  Kupujesz ziarno - prawa autorskie na sezon.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Nie pojmujecie, bo uogolniacie."

   Czego nie pojmujemy i co uogólniamy ?

   Usuń
  2. A kto panu Bogu zapłacił prawa autorskie za materiał do "poprawiania"? W stanach był przypadek, gdzie farmerowi posiały się samoczynnie genetycznie modyfikowane zboża i Monsanto zażądało odszkodowania.
   Cyrki z tym sprzedawaniem i odkupowaniem zbóż Również przyszły z za oceanu:

   "Farmerzy zastraszani przez Monsanto
   Oto co zwykle ma miejsce w przypadku farmerów z USA, nad którymi zawiśnie podejrzenie o sadzenie zachowanych nasion. Prywatni śledczy z agencji detektywistycznej Pinkertona zatrudnieni przez Monsanto przyjeżdżają na farmę bez żadnej zapowiedzi, czasem w towarzystwie lokalnej policji [agencja Pinkertona powstała jeszcze w 1850 r.; motyw agentów Pinkertona tropiących przestępcze legendy Dzikiego Zachodu znamy z wielu westernów]. Potem agenci pobierają próbki i fotografują teren przez kilka godzin lub nawet tygodni, a farmer nie jest przy tym obecny."
   Potem do sądu i zyski z procesów wytoczonych farmerom.

   Usuń
  3. Zboża są wiatropylne. Wystarczy, że twoja pszenica złapie pyłku od jakiegoś gatunku GMO Monsanto i jusz masz kłopot bo wydane ziarno jest modyfikowane ich formułą. Korzystasz z ich kodu genetycznego - masz kłopoty.

   Usuń
 5. Kto za tym stoi? Jeśli polski rolnik sprzeda, to mniej sprzeda Tesco, Auchan i Biedronka. Kupisz polski ser od rolnika to nie kupisz go od jakiegoś danona. Korporacje mają sporo pieniędzy by stworzyć ustawy pod siebie, żebyś jednak kupił w Tesco a nie na targu i mają swoich opłaconych piesków by te ustawy dla nich niekorzystne przyblokować. Preppers z Kielc się nie myli.

  OdpowiedzUsuń
 6. Stoja Ci sami co od zakonczenia II wojny mieszaja w tym kotle. Polska jako strefa buforowa co raz blizej. Teraz wszyscy krzycza, buntuja sie. A pamietam jak lat temu z 10-15 o tym sie mowilo - to ludzie sie smiali, nabijali. To ludzie wola tu i teraz a zeby to funkcjonowalo to do tego trzeba albo robotow albo niewolnikow. Juz ponad 10 lat temu wymarly wartosci. ( Ludzie starszej daty jeszcze niosa to brzemie ) Dzis zostaly tylko slowa, wypelniajace cisze nic nie wnoszace, bezpokrycia, sa narzedziem do manipulowania.

  Jest juz za pozno na zmiany. Stalo sie ludzie sa gotowi na wojne i rzez(dzieki Hollywood a pozniej sieci). I nie chodzi mi tu o sytuacje z lewa z prawa czy centrum. Ale o WYNATURZENIE. I dzis moim zdaniem Ci dobrzy wymieraja a wynaturzeni (czasem w koszulach czasem w garniturach) przejmuja prym. Zawsze mi sie to kojarzy z sytuacja z I wojny swiatowej i pojednania na Bozego Narodzenia - BYLISMY INNI, mentalnie. Dzis to by nie mialo miejsca, jestem tego pewny. Do tego masa gotowych na rzez imigrantow poza Polska i Ukraincow gotowych na rzez w Polsce ( ale imigtantow nie mamy o dzieki Ci PIS - Macierewicz im (upa) wyslal bron zaraz po objeciu wladzy )


  Takze nie wazne ile sie Pan Preppers na wkurza, to popelnia blad - gada do nich jakby a) oni go sluchali b) jak by to cos zmienilo.Na rzadzacych sa teki takze nic nie zmieni sie a beda ta srubke dokrecac.

  Polska strefa buforowa 2020++ Tylko nie wiem czy z tej zawieruchy bedzie z czego i KOMU sie odbudowac, odrodzic.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też to obserwuję, puste słowa , machanie chorągiewkami,pomniki,wzniosłe puste hasła B.H.O, słowotok za którym nic nie stoi.

   Jacyś prezydenci znikąd przepełnieni troską o nasz kraj. Księżycowe dzieci mówiące co innego a robiące swoje, w tle czerwone i czarne pająki oraz ich poplecznicy. Strach się bać.

   Właśnie mam zamiar post napisać o takim trendzie, dzisiaj to chyba naszrajbuję.

   Usuń
  2. Właśnie słucham w radio Platfusów, że jakieś sondaże że są na czele, że oni wybudowali kraj, oni dowiedli że budowali, że dzięki platfusom żyjemy, że PiS to samo zuło. Mówią że zrobią wszystko żeby dorwać się do władzy i odsunąć PI-siorów.

   Trzeba odsunąć PiS od władzy i do władzy przywrócić Platfusów. :-). Ciekawe co kombinują sądząc po tych dmuchanych telewizyjnych sondażach że chcą wszystkim wmówić różne bajki a potem za pomocą chłopaków ze wsi przejąć nawet siłą władzę. Unijne lewaki ich popierają tak że nawet nie kwikną jak WSioki zrobią taki przewrót.

   Mistrz od kota albo jest nie kumaty że tego nie widzi albo cały ten teatr był mocno dmuchany i z góry ustawiony. Bo już powinni różnych muzgółów i gajowych pozamykać profilaktycznie.

   Usuń
  3. Ktoś kiedyś mądrze powiedział mi a pro po polityki i innych takich: "Słuchaj młody, to jak na gali bokserskiej - dwóch się bije a kto wygra to nie jest ważne dla organizującego gale" - on jest wygrany już kiedy ogłaszają ów spektakl ba trzyma całą ligę w garści bo to jego twór..

   Usuń
  4. Wiesz zatroskany, bardzo zastanawiające jest to że ktoś w końcu tego od zegarka i balcerka wypuścił na Ukrainę. Do tego dochodzi brak działań ze strony tak zwanych obecnych służb, pomimo tego że taka medialna sieka ze strony wszechobecnych szczujmediów podpada pod obecnie istniejące paragrafy i ustawy.

   Nikt tym tak jakby się nie zajmował, całkowity brak reakcji, chociaż widać jak na widelcu co się zaczyna dziać. Ostatnia próba organizacji spotkania w sejmie takiej armii i sam fakt pomysłu wpuszczenia takiej armii na teren sejmu przy jednoczesnym zmasowanym ataku medialnym daje mocno do myślenia.

   Usuń
 7. Budzą się też trupki z szafy i zaczynają opowiadać bajki,

  http://wiadomosci.wp.pl/jerzy-dziewulski-zdradza-kto-upil-kwasniewskiego-w-charkowie-6116787492951681a

  OdpowiedzUsuń
 8. https://www.youtube.com/watch?v=hPM3CYVOFhM

  https://www.youtube.com/watch?v=WVtebwyhXt0

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziś w tak zwanej WP przeczytałem i się nieźle ubawiłem, dowiedziałem się prosto z aksel wechsel że ONR to faszyści :-) :

  http://wiadomosci.wp.pl/brutalna-interwencja-policji-3-policjantow-szarpalo-starszego-mezczyzne-6117527917758593a

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest 1 maja, debata o GMO juz się zakończyła, a dziś w radi słyszę że Pis nadal ma rozdwojenie jaźni bo w radio mówią żę resort rolnictwa jest przeciwko GMO i Polska będzie wolna od GMO i będzie całkowity zakaz upraw GMO z wyjątkiem wyznaczonych stref.

  Czyli schizofrenia i rozdwojenie jaźni na całego. Nie będzie GMO, ale będą uprawy GMO.

  OdpowiedzUsuń