sobota, 17 grudnia 2016

Dni ostatniej szansy.

Budzę się dzisiaj rano odpalam laptopowe okienko i cóż widzę na ekranie opanowanego przez  niepolskie media laptoka.

Otóż widzę "rewolucję" , "przewrót", "nową nocną zmianę", "tłumy napadające i sejm oblężony", " tchórzliwie jak szczur z tonącego okrętu uciekającego prezesa", i takie tam różne jak zwykle opowieści z Rzacholeckiego lasu.

Czyli oglądam bajkę pod tytułem ....Czerwona rewolucja się zaczęła , teraz będzie "Majdan" w naszym wydaniu. 
Tłumy - czytaj ze trzy tysiące, albo i mniej lewactwa, policja użyła gazu- czytaj ktoś z lewaków odpalił racę, i takie tam manipulacje jak zwykle.

.........................................................................................
Sytuacja jest bez wątpienia skomplikowana, sądząc po ilościowej przewadze ON-ych mediów to taka propaganda będzie wciąż sączona.

Wiadomo, że SB-ole, UB-ole oraz reszta sługusów tamtego aparatu rzuci się do gardeł pisiorom bo to jest ich być albo nie być.
Mieć 8 tyś miesięcznie a mieć 1800 zeta to spory kop w du....ę.

Więc nie dziwota że wrzeszczą :
"Naszych praw nie oddamy"; "Kaczafi musi odejść"; "Mówię stop podłej zmianie". 

Pamiętam taką scenkę kiedy Korwina nie wpuszczono do studia TV, w którym to mecenas zwany "koń który skacze" opowiadał swoje mądrości. 
Jakoś wtedy nie wyleciał na ulicę z tubą i nie skakał krzycząc.....
 " demokracja, demokracja- Kaczor Donald musi odejść" oraz "wolne media, wolne media".

Cwaniaki muszą mieć generalską emeryturkę 12 tyś miesiąc w miesiąc i udziały w spółkach, a nie taką miernotę jak szwaczka, co zapier.....alała  całe życie  na trzy zmiany  na "Pana" generała i płaciła ZUS- srus i inne daniny.
To jest jawna dziejowa niesprawiedliwość taki niekomunistyczny brak równości proletariackiej.

"Pan generał lub pułkownik" musi mieć , szwaczka  nie musi według "Pana generała". Przecież "czerwone pająki" zapewniały że będzie dożywotnia wdzięczność.

Wiadomo z czego to wynika. 
"Pan generał" i jego rodzina nie są przyzwyczajeni do takich afrontów aby zakupy robić w Biedronie. Tam sobie może kupować taka szwaczka bo ona całe życie kupowała w tanich jatkach i potem w Biedronie,  to jest już przyzwyczajona. 

Z kolei "mędia"  też mają teraz wybitny problem, bo zapowiadane są sprawozdania na wspólnych konferencjach, a tam już jak wiadomo wszyscy nagrywają to samo, i trudno będzie coś zmanipulować albo kłamiąc dodawać od siebie. 

Generalnie jak widać pisiory poszły na wojnę z całym tym badziewiem jakie było do tej pory. Zamykane są dementory w czarnych wronich szatach- które jak widać z tych senackich komisji cierpią na totalne zaniki pamięci, profosy, przekrętacze.

Pisiory podjęli szybką walkę na wielu frontach bo społeczeństwo żąda szybkich zmian i powsadzania złodziei za kraty, oraz rozliczenia tamtej pataraki. 
A to jak widać śliski temat.

Tych TW, Bolków-lolków , uszatków poupychanych po mniejszych i większych stołkach wciąż jest dosyć sporo, paru delegowano na Ukrainę, aby tam tak jak wcześniej nasz Kraj rozpieprzyć na amentus.
Przy okazji za lat parę wyjdzie, że to " polacy" tę Ukrainę doprowadzili do ruiny i skieruje się tym samym niezadowolenie Ukraińców w naszą stronę.

Jak wyraźnie widać przypuszczono na pisiorów atak na wszelkich możliwych frontach, począwszy od  PZPR- owskich poukrywanych pod innymi nazwami ugrupowań , a skończywszy na "mędiach".
Co ciekawsze, wszem i wobec wiadomo kto za to płaci i kto tym steruje. 

Jeśli ktoś naiwnie myśli, że scenariusz wywołania takiej samej wojny domowej jak na Ukrainie został wyrzucony do kosza to się grubo myli. Tu pod ziemią  leżą surowce, a te ludki co po nich codziennie łażą czyli MY , są tylko przeszkodą w ich podjęciu. Tak to należy postrzegać.

To dobry czas dla sępów aby wszystko rozdrapać.
Ponieważ trwa tutaj walka pomiędzy lewakami, którzy nie chcą oddać władzy i uzyskiwanej z niej kasy, a KK chcącym odzyskać swoje wpływy i chcącym zrobić skok na kasę.

A nad tym wszystkim krążą ONE sępy dokładające raz tu raz tam do palącego się kociołka. Rolą sępów jest tak dokładać aby z kociołka zrobić kocioł, i aby on ostro wybuchł. 
Wtedy się pojawią sępy i nie zostanie tutaj nic po tak zwanej POLSCE a powstanie POLIN.

Jak w Weselu Wyspiańskiego, goście tańczą, kapelusznik na skrzypkach im przygrywa, ktoś nawołuje, gdzieś w oddali biją dzwony na trwogę , ale nikt tego nie słyszy.
A potem jest już za późno. 

"Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur". 


P.S. uzupełnienia do komentarzy :


135 komentarzy:

 1. Próba wywołania majdanu na siłę.
  https://www.youtube.com/watch?v=l38r-z2QOHU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i cóż więcej trzeba?, pójdzie to na cały świat i
   będzie larum jak to ofiary reżimowe pokotem poległy na ulicach, które to ulice spływały krwią niewinnych. A temu wszystkiemu winien jest "prezes i jego kot".

   Usuń
 2. http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/warszawa/policja-tlumi-demonstracje-pod-sejmem-wyjazd-poslow-pis/2srl50v

  Tytuł groza pod sejmem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wpis z jednego forum:

  "Egon Polska NSZ said
  Grudzień 17, 2016 @ 3:04 PM

  Ponad 60 autokarów z Polski południowej i wschodniej za 2 , 2,5 godziny dowiezie patriotów w celu ukarania na miejscu KOD – u . dostaną wszyscy wpierdol skoro policja nie potrafi ."

  Mam nadzieję, że to nie fake :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam nadzieję ze nikt nie jest taki głupi aby tam jechać i lać jakiś koczkodanów. Bo właśnie o to chodzi. A jeśli jada takie autokary to można być na 100% pewnym że to lewacka opłacona następna prowokacja.

   Od zaprowadzania spokoju na ulicach jest policja, a od wymierzania kar sądy. Jak na razie.

   Ten sposób działania widać na Tym linku z filmu jaki zapodałeś, jak nikt mu nie przywalił to się poszedł, położył i udaje martwego. Z tego drugiego filmu pod tytułem "Groza pod sejmem" widać że nikt ich nie pałuje, a szarpiących się jedynie przytrzymują. Jak na moje oko smerfy robią to w miarę bardzo delikatnie.

   A ten biegający aferzysta z telefonem co to nagrywa próbuje stworzyć tam jakąś atmosferę "Grozy i maltretowania". Policja tam sama sobie świetnie poradzi. Jak widać nie leją pałami po tych zakodowanych łbach i nie kopią tak jak wcześniej podczas marszów niepodległości.

   To jest widoczne że zależy im na tym aby rozpętać burzę na ulicach zanim pójdą siedzieć za kraty, to są właśnie dni ostatniej ich szansy.

   Usuń
  2. Dokładnie. Im teraz na rękę burdy, krew na ulicach i lamenty z zakodowanych mord szabesgojów. Chcą więcej, ażeby to wszystko poszło w świat i odbiło się zwielokrotnionym echem w kolejnych koszernych królestwach medialnej sieki. Jednym słowem- chaos jako narzędzie i chaos jako karma dla wyhodowania nowego-starego czerwonego potwora.

   Usuń
  3. Dlatego, zalecam coś na uspokojenie. Bo to dni ostatniej ich szansy. Obserwować należy, zapamiętać należy. Na wszystko przyjdzie czas w odpowiednim momencie.

   Usuń
 4. https://miziaforum.wordpress.com/2016/12/17/pilne-donald-tusk-przyleci-do-wroclawia-po-godzinie-17-00-zabierze-glos-w-sprawie-sytuacji-w-polsce-i-w-europie-informuje-gras-i-schetyna/

  OdpowiedzUsuń
 5. Obawiam się, że to jest burza w szklance wody i wiele hałasu o nic. Z tego wszystkiego cieszą się mędia gównego ścieku - prezio i jego banda jest nie do wyruchania, bo po swej stronie ma ogłupione mohery i skundloną armię, policję i Maciorę... Jaruzelski był jeden i więcej nie będzie. 13 grudnia się nie powtórzy, bo i nie ma z kim. Wesołych Świąt życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to burza w szklance wody, Jaruzel i Kiszczak z grobu nie wstaną. A Ci co próbują zrobić ponownie 13 grudnia to nie ten sort zaprawionych w zaprowadzaniu swoich "porządków" bojowników za "wolność Waszą i Naszą".
   Również Życzę Wesołych Świąt.

   Usuń
 6. Wpierdy by się im przydały, wróble ćwierkają, że tzw. opozycja przesłała dziś w nocy do Brukseli żądanie DOKONANIA INTERWENCJI WOJSKOWEJ SIŁAMI NATO W POLSCE.
  Na odsiecz sam prezydent/przewodniczący ue (specjalnie z małej litery)przybywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://www.youtube.com/watch?v=ybNDfanHX2w

   Trzeba działać rozważnie a nie emocjonalnie.

   Usuń
  2. Jacuś to obowiązkowa lektura z rana przy kawie:)

   Usuń
  3. Nie dziwi mnie to, bo z drugiej strony Rosjanie mogą w każdej chwili wejść prewencyjnie do Polski, bo "poczują się zagrożeni"... i koniec naszej "wolności".

   Usuń
 7. A to jest Żuraw ten "Spontaniczny protest:

  Komitetu Obrony Demokracji, posłowie PO i Nowoczesnej.

  "Naszych praw nie oddamy"
  "Ręce precz od konstytucji"
  "Sejm jest nasz"
  "Zamach stanu"
  "My jesteśmy suwerenem"
  "precz z Kukizem"

  Z 80 członków KOD i ich sympatyków zgromadziło się w Szczecinie.

  W Poznaniu ok. 200 osób, członków i sympatyków KOD

  W Białymstoku kilkadziesiąt osób.

  Paru z KOd łaziło w Gdańsku.

  W Lublinie przed siedzibą PiS demonstrowało kilkadziesiąt osób, głównie przedstawicieli KOD i partii Nowoczesna.

  Ok. 60 osób z KOD wzięło udział w Kielcach w łażeniu i pokrzykiwaniu.
  .................................

  W piątek grupa posłów opozycji zablokowała mównicę sejmową,......w związku z tym lider Nowoczesnej Ryszard Petru powiedział, że "te tchórze z PiS-u wyszły z parlamentu, z głównej sali i poszły na Salę Kolumnową i tam będą kończyć niedemokratycznie posiedzenie Sejmu".

  Zaś PO Grzegorz Schetyna rzekł, że My powiedzieliśmy dzisiaj "dość" tej arogancji, tej bucie, temu chamstwu, które 'wpełzło' do parlamentu.

  Zaś szef klubu PO Sławomir Neumann rzekł, że w tej chwili "Jarosław Kaczyński i marszałek Sejmu Marek Kuchciński kombinują jak przenieść obrady do innej sali i w sposób niezgodny z prawem uchwalić budżet, ominąć salę plenarną.

  Ciekawe jak mają go uchwalić na sali plenarnej jak tak zwana "opozycja" okupuje i blokuje mównicę sejmową. Oj ten kaczor niedobry ten tchórz przenosi obrady do sali kolumnowej, :) zamiast rzucić się na "opozycję" i kopać gryźć :-). Oj czytam to i słucham, ciśnie mi się na usta znana śpiewka Bolka motorówki "jestem przeciw a nawet za ", i przede wszystkim kto to mówi ? :-).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He, he, kuźwa - "spontaniczny"! A to dobre. Możecie wierzyć staremu ubekowi i komuchowi, że jak coś jest "spontaniczne" to oznacza, że zostało dobrze i precyzyjnie przygotowane!

   Usuń
  2. Jeśli mówisz tu w pierwszej osobie, to się grubo mylisz, bo jeśli tak mówisz to z Ciebie taki Ubek jak ze mnie pisior :-).

   A to że różnimy się poglądami na przeszłe czasy to nie ma znaczenia, bo ważne co robi się dziś.

   Usuń
  3. R.K.L. a co do tej reszty to zgodność w 200%.

   Usuń
  4. I aby R.K.L. nie być gołosłownym to wstawię wprawdzie nie swoje słowa ale ciekawe prawda ? :

   https://www.youtube.com/watch?v=IjAEZ-MVkXk

   Usuń
  5. No wiesz, jestem wopistą, ale dzięki pisiorom stałem sie ubekiem, komuchem, katem narodu polskiego, wrogiem kościoła katolickiego, itd. itp. To, co się dzieje dzisiaj ma swe odpowiedniki w historii. Tak zaczynał m.in. KOR i inne ROPCziO - od demonstracji i protestów. I tak reagowała władza - identycznie, jak 16 grudnia. A zatem nihil novi sub sole. A historia powtarza się tyle razy, ile tylko może. Nie jestem za KOD-em i innymi .Nowoczesnymi - bo to popłuczyny po PO, które rzucają Polakom kolejne ściemy - a nuż zgłupieją i pozwolą się im dorwać się z powrotem do koryta... I tak będzie, bo PiS będzie kurczowo trzymać się żłobu. Czekam na kampanię wyborczą, bo ta będzie naprawdę ciekawa!

   Usuń
 8. Już przybył głosić "obronę demokracji" :

  http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35771,21136105,tusk-we-wroclawiu-demokrajca-bez-wolnego-dostepu-do-informacji.html?disableRedirects=true#ixzz4T7AeFXqi

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja się najbardziej właśnie obawiam tego, że ktoś będzie chciał tą sytuację wykorzystać do zrobienia nam drugiego Majdanu. Bo dopóki będziemy zostawieni sami sobie to będzie dobrze. To widać po zachowaniach. I to nie tylko policji ale i reszty społeczeństwa. Nikt poza samymi zadymiarzami nie chce pogarszać sytuacji. I oby tak pozostało...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozostanie, jeśli paru baranów nie będzie robiło kardynalnych błędów. Nie czas był na to aby bez zapewnienia sobie mocnego zaplecza robić jakieś zabawy ze "szczujmediami". Powinni wpierw pokazać że nie chodzi im o prywatę i własne kieszenie.

   Tym bardziej kiedy jest wyjaśniana sprawa smoleńska, amber gold i wszystkie afery wyciągane na stół. Sami dają pretekst zakodowanym do wrzasku. Trzeba było wyjść i powiedzieć , OK nie chcecie być w budynku tylko na galerii, to sobie tam siedźcie.
   Samo by się to wtedy rozwiązało.

   Usuń
  2. Tu masz rację. Wydaje mi się że za dużo na raz chcą zrobić. Lepiej byłoby poczekać aż jedna sprawa zostanie załatwiona, przyschnie i zabierać się za drugą. Może wtedy część tego całego kodziarstwa straciłoby chęci i zapał. Pożyjemy zobaczymy co z tego wyniknie...

   Usuń
  3. Prawdę mówiąc, ostra walka trwa. Ale ciągle w tyle głowy pali mi się mała czerwona lampka. Odnośnie tej lampki ostrzegawczej może coś wkrótce szrajbnę, a kierunek taki zbliżony będzie do tych wywodów :

   https://www.youtube.com/watch?v=PRHG8c5JnUY

   Wprawdzie ta lampka uaktywniła mi się dzisiaj kiedy oglądnąłem TV szok jaką zapodał Żuraw w linku słowo na niedzielę bodajże.

   Usuń
  4. Spox, do Majdanu Polacy na szczęście nie dojrzeli. Nie są zdesperowani tak jak Ukraińcy, a poza tym Święta z pasem i są ważniejsze sprawy, niż protesty KODziarzy...

   Usuń
 10. https://www.youtube.com/watch?v=l38r-z2QOHU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Społeczeństwo jest gotowe bronić demokracji i wolności mandatu poselskiego - nawet własną piersią. " to ten z mojego linku broni piersią .

   Usuń
  2. Karol :
   https://www.youtube.com/watch?v=2VxX-9Y2-g8

   he he :)

   Usuń
  3. Ale zdajecie sobie sprawę, że całość nagrania z linku Karola zostało z kadrowane z materiału TVN ( co widać na nagraniu)? skoro TVN pokazał to zdarzenie to gdzie ta manipulacja? Prędzej w puszczaniu takich linków... rozrywają Polskę a tu się kłócą kto ma rację.. czy z lewa czy z prawa.. a oni wszyscy ino po jednej matce... a na pewno, żaden nie jest Polakiem dla Polaków.. Dziel i rządź... i oni to realizują.. a przecież to ludzie są najważniejsi.

   Usuń
  4. Zatroskany, powiem więcej

   "dziel, rządź i manipuluj "

   Wiele różnych interesów się tu od tysiąclecia splata. Ale na pewno nie naszych.

   Usuń
 11. Od piątku mamy zjednoczoną opozycję. Współpraca opozycji została entuzjastycznie przyjęta przez ludzi. Społeczeństwo jest gotowe bronić demokracji i wolności mandatu poselskiego - nawet własną piersią.

  :-)

  OdpowiedzUsuń
 12. https://www.youtube.com/watch?v=ed-H0OLat2g

  OdpowiedzUsuń
 13. W świecie już mówią"polski majdan"
  https://www.youtube.com/watch?v=DhN8u6-AUOU

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo o to lewakom chodzi, widać tam w tle na tym filmie spasionego "proletariusza" co jeździ wypasioną furą, jest zawsze tam gdzie Lewica i wojujące dzieci Marksa Engelsa i Lenina.

   Mógłbym się założyć o kaskę, że to on przywiódł" spontanicznie" na barykady oczadziałe dzieci Róży Luxemburg i brodatego Engelsa. Nawet podobni do swych poprzedników :-)

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=DhN8u6-AUOU

   Dodam jeszcze że jak te smerfy to niby ZOMO, na które krzyczą że to ZOMO, to z własnych starć z ZOMO mogę rzec że ....dzieci "rewolucji marksistowskiej" nie mają bladego pojęcia jak ich dziadki z ZOMO ludzi lały.

   Ta kopia Marksa co się przy kaliszu latarni trzyma jakby w akcji było dawne ZOMO to już by dawno leżała z połamanymi witkami. Tak że jak oglądam tę żałosną farsę to nie wiadomo czy śmiać się czy już płakać.

   Usuń
 14. No i już wiadomo jak to spontanicznie dzieci rewolucji i ich sponsorzy przybyli w to miejsce:

  Liroy :
  " W dniu wczorajszym zamówiono około tysiąc kanapek. Ktoś przeczuwał, że dzisiaj będzie się sporo działo – powiedział Piotr Liroy-Marzec.
  Taka tam bardzo SPONTANICZNA akcja...a dzień wcześniej zamówione 1000 kanapek? Taki przypadek..."

  OdpowiedzUsuń
 15. "Czy europoseł PO Janusz Lewandowski zagalopował się, porównując sytuację w Polsce do tragedii w Syrii? - Nie sądzę. Lewandowski jest zwykle jest radykalny i dosadny, ale i prawdziwy - powiedziała ( w dzieńdobryPolsko) Ewa Kopacz."

  Jak by nie patrzeć to tragedia i rzeź jak w Syrii :-).

  Tak się zastanawiam co ONI jeszcze wymyślą?

  OdpowiedzUsuń
 16. krótko i na temat.

  https://www.youtube.com/watch?v=z-wvjB5-_GE

  OdpowiedzUsuń
 17. A to należy z cierpliwością oglądnąć, wtedy można tez poniekąd zrozumieć o co między innymi walczą zakodowani :

  https://www.youtube.com/watch?v=C1JcdUAOjig

  OdpowiedzUsuń
 18. https://www.youtube.com/watch?v=RK__--FVK1U

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oliwa wypływa, dlatego są tacy posrani.

   Dlaczego wciąż przegrywamy z ONYMI w tej nierównej walce?

   http://nikander.neon24.pl/post/135258,bo-rzyt-wie-ze-najlepiej-zarabia-sie-na-nedzy

   Usuń
  2. Myślę że najlepiej opisał to ktoś w komentarzu pod spodem, w nim jest pokazana część problemu :

   " elity, bez których kolaboracji nic by się "rzytkom" powieść nie mogło w naszym kraju. I tu leży nasz problem, jak nasze elity nie będą kolaborować z jednym okupantem to znajdą sobie drugiego, któremu nas sprzedadzą za zegarek albo ośmiorniczki czy inne świecidełko niczym afrykańscy kacykowie swoich braci.

   Wie Pan, że takiego podejścia uczy się młodych polskich dyplomatów na Stosunkach Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim? Fachowo nazywa się to "bilansowaniem korzyści". Zapewniając zrównoważone korzyści mającym u nas wpływy (polityczne, medialne i gospodarcze) grupom interesów "rzydowskich", rosyjskich, niemieckich amerykańskich (i Bóg wie jakim jeszcze) z Polaków i z polskiej gospodarki grupa rządzących kolaborantów jest w stanie utrzymać się przy władzy bo nie jest atakowana w mediach, gospodarczo czy w końcu przez działające w Polsce siatki wywiadowcze. A kiedy już skompromitowana od tej władzy odchodzi to z tłustymi miliardami na tajnych kontach. Tego oficjalnie uczy się polską elitę mającą rządzić w przyszłości w Polsce (oczywiście ubierając to w inne słowa, aczkolwiek sens jest ten sam) .

   Tak że końca tej gehenny Polaków nie widać a jedyna nadzieja w zjednoczeniu Polaków, zgodzie, wzajemnym szacunku do siebie, zaufaniu i dobrej woli, a przede wszystkim tym co Pan tu uprawia , czyli edukacji młodego pokolenia, za co niniejszym Panu dziękuję "

   Usuń
 19. Trochę historii, której w szkołach nie uczą:

  http://naszeblogi.pl/50314-zydzi-wsrod-komunistow-ii-rp-i-w-aparacie-nkwd-i-ub

  OdpowiedzUsuń
 20. https://www.youtube.com/watch?v=Mv2P39JQSyg

  https://www.youtube.com/watch?v=Mv2P39JQSyg

  OdpowiedzUsuń
 21. https://www.youtube.com/watch?v=0TBjJ95E1I4
  I "Słowo na niedzielę";)
  https://www.youtube.com/watch?v=A9teIXPeEDw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W słowie na niedzielę Batman sie nie myli, tam po drugiej stronie siedzą kumate dziady, specjaliści od psychomanipulacji, analitycy wszelkiej maści i cwaniacy. to nie chłopaki z pierwszej łapanki. Jeśli robią jakiś plan to plan jest WIELOWARIANTOWY i niest to tak jak każdy myśli że coś sobie wymyślili np demonstracje i na tym koniec. Demonstracja to jeden z elementów całej dalszej układanki. A układanki tak jak słusznie zauważył Batman jeśli dotyczą spraw wagi państwowej układane są na lata a w trakcie jedynie modyfikowane w zależności od następujących okoliczności.

   Y.

   Usuń
  2. https://www.youtube.com/watch?v=peU4S22VLQA

   Usuń
 22. No i dzisiaj mamy nadal dorzucanie drewienek do dogasającego ogniska :

  " Joanna Mucha w krótkim nagraniu wideo zwróciła uwagę na podejrzane środki, którymi dysponuje policja pod gmachem Sejmu. - Gaz łzawiący? Pieprzowy? - zastanawia się posłanka Platformy Obywatelskiej, Joanna Mucha."

  jak wszystkim wiadomo smerfy zawsze chodzili na zabezpieczanie demonstracji z bukietami róż i chusteczką w butonierce :-). Szczególnie jak u władzy było PO.
  ...................................

  "W czasie demonstracji przed siedzibą Trybunału Konstytucyjnego prezydent Bronisław Komorowski dziękował prof. Andrzejowi Rzeplińskiemu. Nawoływał opozycję do zjednoczenia. Z kolei w uśmiechu Jarosława Kaczyńskiego dostrzega "przebłyski lęku, strachu i niepewności".

  Tak tak, wiadomo.
  Ja powiem, że nawet kot Jarka ma przebłyski cykora jak widzi ten bul Bula i pełne portki Bula, bo jeszcze moment i do Bulu się CBŚ dobierze.
  ..........................................

  Owsik też się mocno niepokoi mediami,i tym co się dzieje. Chyba w tym roku nie dostanie "złotego melona".

  No i oczywiście jakże by nie, mamy dmuchany w "szczujmediach " tak zwany Majdan :-), jakrze by inaczej jest to :
  "Majdan", który wymyślił PiS.

  Ponieważ jak wszystkim wszem wiadomo "szczerbaty" co pajacował na mównicy zamiast trzymać się regulaminu posiedzenia sejmu to pisior, pisiory też blokowały mównicę :-).
  ........................................

  Po za tym na Polskę spadną wszelkie plagi egipskie a może nawet jakaś asteroida, a wszystkiemu wine są pisiory mohery i wiejskie nie jewropejskie średniowieczne przygłupy bo nie chcą się dalej dawać doić :-).

  Oczywiście nie brakuje w tym korowodzie różności również proffessore doktorre:
  np. taki prof. Andrzej Leder mówi tak :

  "Filozof, psychoterapeuta i autor "Rysy na tafli" opowiada także o zwolennikach Jarosława Kaczyńskiego, podsumowuje "dobrą zmianę", wyjaśnia, co łączy rządy PiS z tradycją myślową polskiego faszyzmu "

  Dziwił bym się gdyby proffesore mówił coś innego szczególnie dla "szczujmediów" kiedy jego boss Bul mówi tak :

  " Ale ja widziałem w tym uśmiechu także nowe przebłyski: lęku, strachu i niepewności - mówił Komorowski.
  Na co tłum odpowiedział okrzykiem "dyktatorek! dyktatorek!".

  Coś mi się wydaje że ten "dyktatorek" nieźle Wam się do du...y dobiera jak tak latacie z szybkością dźwięku na wysokości lamperii :-).

  OdpowiedzUsuń
 23. No to posłuchajmy nie o "zamachu na szczujmedia" a o faktach :

  https://www.youtube.com/watch?v=nd4i6DdtHmM

  OdpowiedzUsuń
 24. Najbardziej mnie w....a to, że ktoś się od wczoraj bawi sygnałem TVP. Zaniki sygnału bez przerwy.Zauważyłem,że szczególnie wtedy gdy ktoś wypowiada się na korzyść obecnej władzy(TVP INFO)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://niezlomni.com/duzej-czesci-kraju-polacy-odcieci-tvp-poslanka-pyta-amerykanska-firma-bierze-udzial-hybrydowym-zamachu-stanu/

   Może to jest odpowiedzią.

   Usuń
 25. A to pozostawię bez komentarza :

  https://www.youtube.com/watch?v=jPChCr-2UJk

  OdpowiedzUsuń
 26. http://niezlomni.com/tvp-info-ujawnia-dane-rannego-kladacego-sie-ulicy-maz-dziennikarki-zwiazanej-krytyka-polityczna-wideo/

  OdpowiedzUsuń
 27. W świetle obecnych wydarzeń na zmianę prawa odnośnie poszukiwań jeszcze długo poczekamy. Czas się przyzwyczaić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiesz Karol, w zasadzie to zawsze można wskoczyć do auta i podjechać sobie do Czech lub do Niemiec spokojnie pokopać , daleko nie mamy mały rzut beretem.

   Usuń
  2. Oczywiście mówię tu o sytuacji kiedy pisiory 'kameleony" wprowadzą już te ciężkie więzienie za wbicie łopaty i wykopanie pruskiego kalesoniaka.

   Usuń
  3. Choć tak do końca nie wiadomo w związku z ostatnim zatrzymaniem w łódzkim :

   " "Znaleźli natomiast 25 hełmów wojskowych i strażackich, wykrywacze do metali, manierki wojskowe, fragmenty pocisków, metalowe kubki wojskowe, łuski naboi. Wszystkie znalezione militaria były silnie skorodowane. Na podstawie ich wyglądu oraz faktu znalezienia wykrywacza metalu policjanci ustalili, że przedmioty były zabytkami archeologicznymi odkrytymi, przypadkowo znalezionymi albo pozyskanymi w wyniku badań archeologicznych wykonywanych bez pozwolenia właściwego organu i stanowiły własność Skarbu Państwa"

   "Na podstawie ich wyglądu oraz faktu znalezienia wykrywacza metalu policjanci ustalili, że przedmioty były zabytkami archeologicznymi"

   Tego to nawet Monty Pyton by nie wymyślił, a oni mieli łeb do różnych paranoicznych gagów.
   Jak widać Ci z Łodzi pomylili się z powołaniem.

   Usuń
  4. no i zapomniałem o najważniejszym że :

   " "W związku z naruszeniem przepisów ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami, mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do głowieńskiego komisariatu policji. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. "

   Usuń
  5. http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/9215753,andrzej-d-zgierski-indiana-jones-zostal-skazany-za-przywlaszczenie-eksponatow-archeologicznych,id,t.html

   Ciekawe do jakiego śmietnika to wyrzucą jak już odtrąbią koniec ?

   Usuń
  6. Ja tu o monty pytonie bo myślałem że to jakieś jaja są z cyklu nie do wiary, jkiś program komediowy albo ten co się wydurnia w TV i kręci z ukrytej kamery co w peruce lata :

   " "Znaleźli natomiast 25 hełmów wojskowych i strażackich, wykrywacze do metali, manierki wojskowe, fragmenty pocisków, metalowe kubki wojskowe, łuski naboi. Wszystkie znalezione militaria były silnie skorodowane. Na podstawie ich wyglądu oraz faktu znalezienia wykrywacza metalu policjanci ustalili, że przedmioty były zabytkami archeologicznymi odkrytymi, przypadkowo znalezionymi albo pozyskanymi w wyniku badań archeologicznych wykonywanych bez pozwolenia właściwego organu i stanowiły własność Skarbu Państwa"

   "Na podstawie ich wyglądu oraz faktu znalezienia wykrywacza metalu policjanci ustalili, że przedmioty były zabytkami archeologicznymi"

   A tu się okazuje że ONE co mają przed komisją amber gold całkowite zaniki pamięci postawili mu zarzuty karne :

   sprawa odbędzie się 16 stycznia 2017 r w Sądzie Rejonowym w Zgierzu o godz 9-tej w sali nr 2.

   Ci z okolic powinni się skrzyknąć i pod sądem pikietę zrobić krzycząc "precz z komuną" i jeszcze fakt TV zaprosić.

   Usuń
  7. https://www.youtube.com/watch?v=7_K_DTKeW44&spfreload=10

   Bez komentarza.

   Usuń
 28. http://wpolityce.pl/polityka/319978-plan-majdanu-w-warszawie-jest-faktem-apel-bylych-mundurowych-ws-buntu-przeciwko-wladzy-jest-jego-elementem-kilka-konkretow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ZGE, przecież wiadomo że nie odpuszczą, przecież nie będą oni i ich rodziny żyli jak jakieś dziady za 3 tyś na łebka. To będzie wielowątkowe działanie począwszy od różnych dezinformacji, prowokacji. A skończywszy na bratniej pomocy. Jak dojdą do wniosku że trzeba strzelać i pacyfikować to wyciągną z szuflad te legalnie posiadane pistolety i będą strzelać.

   A na razie podpuszczają robią ferment gdzie się
   da w post wstawię w uzupełnienie wstawię otrzymany wczoraj jeden mały puzzelek takiego fermentu, niby głupota , niby zabawa, a na końcu nie wiadomo o co chodzi, czyli dezinformacja.

   Usuń
 29. Dlaczego mówię że nie wiadomo o co chodzi.

  Bo w takim wypadku wariantów jest parę :

  Taki wpis jaki zapodałem w postscriptum może być :

  a) gówniarskim wybrykiem
  B) celową prowokacją skierowana przeciw PIS
  c) celową prowokacją skierowaną przeciwko narodowcom ( aby ich wyciągnąć na ulicę)

  Tu jest również realizowany jak widać scenariusz pod tytułem ( wyjdźmy i dajmy kodziarzom wpie...ol ) bo czara goryczy się przelała i czas napier..lć prowokatorom.

  A ja cały czas mówię, ONE mącą kijem wodę więc trzeba zachować trzeźwy umysł i nie kierować się emocjami. Bo tu chodzi właśnie o to i o nic innego, aby rozhuśtać wahadło negatywnych emocji społecznych. A potem już sam ten walec popędzi z górki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obstawiam wariant "c". Bo jakoś do końca nie wierzę w ideową walkę z obecnie rządzącymi,jeżdżącymi po instrukcje nad Morze Martwe. Oczywiście okrojone emeryturki esbecji i oderwanie od koryta to jedno, ale dla nich największym niebezpieczeństwem wciąż pozostaje świadome społeczeństwo. Tego boją się najbardziej i myślę, że na tym froncie skumulują maksimum środków. Tak jak piszesz- oby tylko jakaś grupka z NOP czy ONR nie wzięła sprawy w swoje ręce, bo wtedy zacznie się na dobre. ONE mają sposoby, fundusze i doświadczenie w długoterminowych aktach terrorystyczno-destabilizacyjnych. Ale nawet jeśli narodowcom nie puszczą nerwy, to z dużym prawdopodobieństwem możemy spodziewać się jakiegoś małego false flag.

   Usuń
  2. To całkiem możliwy scenariusz , kogoś tam z jednej lub drugiej strony skopią, albo odpalą.

   Komuś puszczą w końcu nerwy...tak to się zaczyna. Więc kręcą ciągną tą gumę ile się da aby ludzie skoczyli sobie do gardeł. tam na dole ci oczdziali socjaliści lub podkręcona ideowo prawica nie kuma bazy.

   Że to właśnie oni obojętnie po której stronie barykady będą stali staną się ofiarami w końcowym rozrachunku.

   Usuń
  3. Z tego co widzę ludzie to rozumieją. Tzn obserwują. Myślę, że w nawet z jakąś obawą. Ale do tego stopnia nie chcą się wychylać, że nikt nawet nie próbuje jakiś dyskusji podejmować. Dzisiaj w radio słyszałem wypowiedź jakiejś babuleńki złapanej na ulicy. Powiedziała że najlepiej byłoby pozamykać ich w sejmie i niech zrobią sami ze sobą porządek... Czyli trzeba zachować spokój i się nie wychylać.
   PS. Nie wiem czy słyszeliście ale dali nam kapkę normalności. Od nowego roku każdy będzie mógł sobie ściąć drzewo na swojej działce bez latania do urzędu...

   Usuń
  4. Oby czegoś z tych obserwacji jedynie nie przegapili , bo czas tuż przed samymi świętami też nie jest przypadkowy.

   Wyłączenie w okresie zadymki sygnału TV również pokazuje iż w razie czasu "W", nie dostaniemy informacji kto jedzie , skąd jedzie i co się dzieje.

   Zastanawia mnie, jak to się stało że przekaźniki obsługujące "Polską" TV nie należą do Polaków tylko do ONYch.

   Portale społecznościowe też należą do jakiś Zuckiermanów czy jak im tam, doświadczenie z Marszem Niepodległości pokazało, że to też mogą zablokować. Ja się w ogóle zaczynam zastanawiać co tutaj jest grane i czy tutaj ktoś nad czymś z tych władz panuje.

   Usuń
 30. Jak to pisze Karol, dla popuszczenia gumy w rajtuzach:
  https://www.youtube.com/watch?v=-VV8SqkhZ7o

  OdpowiedzUsuń
 31. Właśnie do mnie doszło że sygnału znów nie ma , a poczta WP zablokowała dostęp. Czyli możecie powoli wyciągać kosy z szopek. jest godzina 18:30

  OdpowiedzUsuń
 32. U mnie sygnału nie było do Teleexpressu, posiłkowałem się TV Republika, ale i to padło. Były kłopoty chwilowe z dostępem do sieci. W necie przeczytałem, że PODOBNO:
  "16/17 „zepsuły się” wszystkie radary od ruchu powietrznego." Nie wiem czy informacja prawdziwa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej prawdziwa bo przed wczoraj coś brzdąkali o wstrzymaniu ruchu powietrznego.

   Czyli przypadkowo, próba wywołania zamieszek w sejmie, przypadkowo siadły nadajniki TV ale tylko rządowe sygnału naziemnego, i przypadkowo wiszą niektóre serwery. Resztę można sobie dopowiedzieć.

   Usuń
 33. Czyli wygląda na to że ktoś coś testuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo tu też przypadek był :

   " Jak podaje PAP, w piątek po godz. 21.00 nastąpiła awaria systemów informatycznych - głównego i zapasowego - Polskiej Agencji Prasowej. W rezultacie Agencja przez ok. godzinę nie nadawała na bieżąco informacji. "

   Usuń
  2. i po to kiedyś był Bars - łączność troposferyczna

   Usuń
  3. Jak najbardziej testuje i to jest niepokojące. Jedno jest pewne, jeśliby zaczęło się na dobre (oby nie), to możemy spodziewać się masowego ataku na całej linii. Odetną nas od neta, zablokują konta, a w telewizorni pozostawią jedynie swoje gadające głowy. Na ulicy pojawią się pały a w krańcowym przypadku może i Leopardy. Wypadki potoczą się tak szybko, że przeciętny Kowalski nie będzie wiedzieć o co w tym wszystkim chodzi. A w to IM graj. Najgorsze jest to, że społeczeństwo jest mało skonsolidowane oddolnie. Choć z drugiej strony jak pojawi się presja, może okazać się że co poniektórym znów załączy się instynkt samozachowawczy i łaskawiej spojrzą na swojego sąsiada. I zaczną wraz z nimi przygotowywać barykady. Ale mam jednak nadzieję że do tego wszystkiego nie dojdzie, bo przy takim wariancie już nie zapobiegnie się rozlewowi krwi.

   Usuń
  4. Bars to kanał komunikacji, w PAP padły serwery.

   Usuń
  5. Padły, czy zainicjowano "awarię" ? Zbieg okoliczności?

   Usuń
  6. W moim regionie zawsze jak była łapanka na granicy i jakaś akcja skierowana przeciwko przemytnikom to "padały" stacje GSM.

   Usuń
 34. "Odetną nas od neta, zablokują konta, a w telewizorni pozostawią jedynie swoje gadające głowy."

  Medart, dla mnie to zatrważająca jest taka sytuacja kiedy w niby wolnym kraju, a potem i niby wolnym świecie nie ma żadnych niezależnych środków przekazu.

  Bo każdego bez wyjątku niby "dziennikarza" można ze spokojnym sumieniem nazwać propagandzistą i nie ma znaczenia po jakiej stronie stoi.

  U nas nie ma dziennikarzy, u nas każdy z nich jest propagandową tubą czegoś lub kogoś. Może jeszcze ci Z TVP bo to ich początki więc starają się obiektywnie coś tam przekazywać. No i od czasu do czasu gdzieś tam w Polsacie pojawia się przebłysk obiektywizmu.

  A reszta ? brak słów.

  OdpowiedzUsuń
 35. Słyszę czyjś chód, to Robin Hood...
  http://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjczyk-znalazl-w-lesie-pierscien-robin-hooda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas ta radosna nowina brzmiała by tak :

   Wczoraj policja złapała pseudo poszukiwacza z wykrywaczem , przy nim znaleziono średniowieczny drogocenny pierścień który należał do Czarnego Janka. Dowieziono go w kajdankach do Gamzowa gdzie został postawiony w stan oskarżenia, gdyż po przeszukaniu mieszkania przez policję odkryto jeszcze w piwnicy dwie II-go wojenne menażki i łuskę z I wojny światowej.

   Za rozkopywanie stanowisk archeologicznych i nielegalne poszukiwania z wykrywaczem grozi mu do 5 lat więzienia, a za posiadanie broni i materiałów wybuchowych do 8 lat więzienia. Możliwy jest również przepadek przedmiotów służących przestępstwu.

   Usuń
 36. Do problemów z sygnałem TV dochodzi jeszcze to:
  http://www.spidersweb.pl/2016/12/tmobile-nie-dziala.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym bardziej wiadomo że ktoś testuje totalny reset.

   Usuń
  2. tak od siebie dodam ze nic na tym świecie nie dzieje się ot tak sobie:

   na wszystko powinno się spoglądać z dala i wiązać w jakąś spójną całość, bo ta Polska ciężarówka w Berlinie nie była też przypadkowo Polska.

   " Rosyjska i niemiecka propaganda jedzie po bandzie. Tuż po wczorajszym zamachu w Berlinie, kiedy jeszcze niewiele było wiadome o okolicznościach tej tragedii, dwie duże agencje informacyjne z Niemiec (ZDF Heute) oraz Rosji (Life.ru) podały, że ciężarówką w tłum ludzi wjechał „polski kierowca”. Dezinformacja poszła w świat i była cytowana przez kolejne agencje i strony z newsami. Ktoś ewidentnie gra na wywołanie niechęci do Polski."

   Nie trzeba było nawet tego szukać za granicami daleko, już sam fakt że "szczujmedia" tutaj w kółko nadawały news o polskiej ciężarówce, bez podawania info o zadźganym i postrzelonym naszym kierowcy dawało do myślenia. to samo podawali na zachód od nas. Przecież policei tam juz na starcie wiedziała że w kabinie jest biały zamordowany. Z ich komputerowym systemem wiadomo ze za 15 minut wiedzieli kim jest ten nieszczęśliwy człowiek.

   A mimo tego wciąż w świat szła jedynie "Polska ciężarówka" i niemieckie ofiary.

   Usuń
  3. "A mimo tego wciąż w świat szła jedynie "Polska ciężarówka" i niemieckie ofiary".

   A bo to Wojtek nic innego, jak pokłosie "polskich obozów śmierci". To wciąż ta sama nić, wychodząca z jednego i tego samego kłębka, trzymanego przez parchate łapska. Przygotujmy się na więcej, bo ONE nie będą zasypywać gruszek w popiele.

   Usuń
 37. https://www.youtube.com/watch?v=4SlBGrC_BjI

  OdpowiedzUsuń
 38. https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8

  OdpowiedzUsuń
 39. No i cofnijmy się w końcu rok do tyłu do grudnia 2015r :

  https://www.youtube.com/watch?v=pH5BBKHKlQ8

  OdpowiedzUsuń
 40. https://www.youtube.com/watch?v=flXSyLKD27k

  OdpowiedzUsuń
 41. A jeśli ktoś jest bardziej dociekliwy o co również po części idzie ten bój na śmierć i życie to może usiąść wygodnie w fotelu włączyć i słuchać. Bo dochodzenie do prawdy zwykle to proces długotrwały lecz również wielowątkowy. I nie tylko same bogactwa po których chodzimy są w centrum tych wydarzeń jakie zachodzą.

  Walka trwa również o skołowanych różną sieczką niewolników za jakich nas uważają. I tu w zależności od okoliczności jakie zachodzą, raz jesteśmy niewolnikami od zarabiania kasy na panów, raz żołnierzami i obrońcami panów , a w innych okolicznościach ofiarami z jakimi nikt się nie liczy.

  https://www.youtube.com/watch?v=7jkpe9iPWMw

  OdpowiedzUsuń
 42. Opowiem taka bajkę, w jednym z krajów podczas obrad sejmu gdzie ma byc głosowana ustawa o zabraniu Ubekom emerytur nagle jest okupowana mównica sejmowa, w tym samym czasie przypadkowo niknie sygnał TV rządowej, w tym samym czasie siadają serwery PAP oraz przypadkowo ma awarię niemieckie T-Mobile. Przypadkowo również brak jest dostępu do Poczty mailowej niemieckiej tak zwanej "wirtualnej polski".

  Niejako przy okazji spontanicznie pod sejmem gromadzi się grupa protestujących broniących zagrożonej demokracji i wolnych mediów.

  Przypadkowo również na drugi dzień po tym wydarzeniu jest zamach terrorystyczny w Berlinie gdzie polska ciężarówka wjeżdża w tłum.

  Przypadkowo w świat idą wiadomości że w Polsce doszło do "Majdanu", pokazywane są jakieś "Ofiary" leżące na ulicy. A następnie przez trzy dni w świat idzie informacja o polskiej ciężarówce która wjechała w tłum w Berlinie.

  Potem polizei łapie jakiegoś Pakistańczyka magluje go dwa dni, a następnie dowiadujemy się że to nie on.

  Dzisiaj zaś dowiadujemy się, że zamachowiec pozostawił w ciężarówce swój dowód ze zdjęciem i uciekł.

  I co Wy na to?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobnie kiedyś w USA po zamachu na WTC na chodniku odnaleziono paszport zamachowca jaki rzekomo zginął w rozbitym samolocie, był obywatelem państwa jakiego złoża ropy chciano przejąć w wyniku zbrojnej interwencji. Jaki głąb by na akcję zabrał dowód osobisty?

   Usuń
  2. To był ten sam głąb który zostawił paszport w koszu na śmiecie podczas zamachu w metrze Londyńskim.

   Oni mają zwykle bardzo płytkie kieszenie i te paszporty oraz dowody im zawsze przy tych zamachach wypadają.
   Nie za bardzo pamiętam, ale czy czasem jak był ten zamach w Paryżu na tą lewacką gazetę to te paszporty też nie leżały gdzieś w ich aucie?

   Usuń
  3. Właśnie. Nawet z filmów można się dowiedzieć, że:
   a)Nie zabierać dokumentów.
   b)nie zabierać zdjęć
   c)papierosy palić zaczynając od nazwy...
   :D

   Usuń
  4. ...a każdy uliczny bandzior już w poprawczaku uczy się, że na akcje nie dosyć że nie bierze się dokumentów, to jeszcze palce pumeksem się szoruje, albo idzie w rękawiczkach. A tu na grubych akcjach dokumenty na ulicy leżą ;-)

   Usuń
  5. Jak by nad tym chwilę się pochylić, to w zasadzie nie wiadomo po co oni potem po tych akcjach uciekają, jak już zostawiają te paszporty na ławkach czy w samochodach.

   To jakaś ciucibabka? lub zabawa na zasadzie "patrz to ja" i łap mnie ?.

   Usuń
  6. https://www.youtube.com/watch?v=wGuUg6aNwE0

   Usuń
  7. https://www.youtube.com/watch?v=wGuUg6aNwE0

   To nie jest żadna "teoria spiskowa", to śmierdzi z daleka służbami, to raz.

   Ta informacja p polskiej ciężarówce przez trzy dni szła w świat, to dwa.

   A trzy że jakoś tak się przypadkowo składa że znam te systemy śledzenia LKW za pomocą GPS. Właściciel firmy zaraz po zdarzeniu powiedział dość istotną informację, że te LKW pojechało bezbłędnie na miejsce tej tragedii najlepszą drogą. Czyli jechał ktoś kto świetnie znał trasę.

   Brak jakiegokolwiek filmu, zdjęcia osób prywatnych, brak nagrań monitoringu mówi też wiele.

   Znając Niemieckie flomarki świąteczne wiem też że zawsze na nich, lub w pobliskiej ulicy jest policja. Zawsze była.

   Potem oglądam sprawozdanie i świadkowie niemieccy mówili ze pierwsza pojawiała się straż a potem retung- wageny. Nikt nie wspomniał słowem o policji. Czyli ktoś chce mi powiedzieć że jej tam nie było?. To jest wydarzenie z cyklu nie do wiary.

   Teraz się okazuje że kierowca jechał ze sprawcą i na tym flomarku kiedy złapał za kierownicę został zabity?.

   Znacie jakiegoś szjbusa co chce się dostać do hurys, aby chciał na kogoś swój "bohaterski" czyn zwalić?. Albo ISis która chce pokazać że to nie my tylko Polacy są sprawcami ?

   Po za tym wyobrażacie sobie bezkolizyjne prowadzenie przez 10 km po zatłoczonym Berlinie 24 tonowej ciężarówki załadowanej stalą i trzymanie na muszce pasażera ?

   Ta cała sprawa jest grubymi nićmi szyta.

   Usuń
 43. https://www.youtube.com/watch?v=jXPq5zKdjj4

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, czas się obudzić!

   Usuń
  2. Oby jak najprędzej, zanim całkiem nas nie rozkradną! NB, ile czasu będziemy spłacali nasz megadług? Tak z 300 lat? A może załatwimy to podziałem kraju na strefy wpływów, jak w "19 południku"?

   Usuń
 44. https://www.youtube.com/watch?v=e0Cruw6QxPo

  OdpowiedzUsuń
 45. Właściciela "dowodu osobistego" już zastrzelono . Gdyby wzięto go żywcem, mogło by się wydać, że to wcale nie on. Kozioł ofiarny być musi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po tym wszystkim można się było tego spodziewać.

   Usuń
  2. Ciekawe czy to porwanie samolotu było próbą odwrócenia naszej uwagi od tematu.

   Usuń
 46. http://prawy.pl/43164-ostatnia-droga-i-ostatnia-walka-lukasza-urbana/

  OdpowiedzUsuń
 47. Widzę to tak: ten na początku niby kierowca zamachowiec nagrany na telefon jak ucieka z miejsca wydarzenia i potem złapany, a następnie uniewinniony i wypuszczony to albo celowa zmyłka zrobiona przez zamachowców, lub rzeczywiście przypadek - z miejsca zamachu każdy spieprza i inny może to nagrać. Służby zaś takich kozłów ofiarnych, jak ten ustrzelony - będących w konflikcie z prawem mają tuzin na każdą okazję. Wystarczy podrzucić jego paszport i puścić w media, gość nie ma wyjścia - był już karany więc spieprza gdzie pieprz rośnie. Wystarczy go wytropić i ubić. Na widok każdego policjanta ścigany i tak wie, że ma przesrane i zaczyna strzelać pierwszy, bo wie, że w sądzie i tak już się nie wybroni nawet jakby miał żelazne alibi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karol, widzimy to tak samo.

   Usuń
  2. Wygląda na to, że to kolejna operacja "fałszywej flagi" - jak 9/11...

   Usuń
 48. Ciekawy komentarz z netu:
  "To jest szokujące bo próbowano Polaka wrobić w zamach. On był żywy w szoferce. Potem zamachowiec uciekłby chroniony przez niemieckie służby – bo to była ich operacja, Psy-Op, False Flag. Winę zwalono by na Polaka. Był to typowy zamach fałszywej flagi zorganizowany przez służby specjalne w celu oczernienia Polaków i rozpętania kampanii nienawiści na ogromną skalę. Przemawia za tym obecność polskiego kierowcy w szoferce. Zawsze jest tak ze takiego kierowcy się pozbywa – ogłusza się, wywleka na zewnątrz, zabija, ukrywa gdzieś w krzakach, i porywa ciężarówkę. Nigdy nie bierze się takiego pasażera na gapę na taką mokra robotę. Przyczyny są logiczne, oczywiste i znane każdemu żołnierzowi, agentowi specjalnemu, policjantowi, czy nawet cywilowi interesującemu się wojskowością i sprawami taktyki, walki. Otóż taki kierowca w szoferce byłby zawalidrogą, utrudnieniem i ogromnym ."

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym bardziej żywy świadek do ostatniej chwili.
   To wszystko co zrobiono to prowokacja, zbieżna z wydarzeniami u nas w kraju. Wygląda na to że się ostro naszykowano na wewnętrzny pucz.

   Wcześniejszy nacisk zewnętrzny, stawianie Polski na arenie międzynarodowej jako kraju nie demokratycznego, wewnętrzne wzywania do obalenia rządu siłą i do "majdanu", i ta akcja w Berlinie , powiązana z wyłączeniem, środków informacyjnych oraz komunikacyjnych, jakiś problem z lotami samolotów w strefie przygranicznej z Niemcami.

   To było za dużo jak na zbiegi okoliczności.

   Usuń
  2. Ciężarówka to nie osobówką ale też i nie samolot. Nie potrzeba specjalistycznych kursów aby ruszyć i jechać. w zupełności wystarczy żywy, siedzący obok, zawodowy kierowca, który pod presją mówi co i jak. Jak już ruszysz i jedziesz to ciężko jest wyrzucić kogoś z szoferki.

   Usuń
  3. Z tego co piszesz wynika że nigdy nie próbowałeś nawet na parkingu kręcić kółkiem zestawu "konia i naczepy ".

   Usuń
  4. Zgadza się, zwykły człowiek nawet nie ruszy z miejsca - jak byłem młody kiedyś wsiadłem do konia - siedziałem tak z 5 minut i kombinowałem jak zrzucić ręczny, którego nie mogłem zlokalizować. Był nim mały guzik... O nadbiegach i połówkach też nie wiedziałem za wiele ;-). Bliżej tam do samolotu niż osobówki.

   Usuń
  5. Z tego co piszesz wynika że nigdy nie próbowałeś nawet na parkingu kręcić kółkiem zestawu "konia i naczepy ".

   Mam w rodzinie zawodowego kierowcę. Kiedyś wsadził mnie do kabiny i kazał ruszyć. Sam nie dałem rady (pomijam to że mieli pewne zabezpieczenie przed nieautoryzowany uruchomieniem) ale powiedział co i jak i się udało. Nie mówię tutaj o jeździe przez pół Europy ale kilka km z zawodowcem obok pewnie laik dałby radę.

   Usuń
  6. "w zupełności wystarczy żywy, siedzący obok, zawodowy kierowca, który pod presją mówi co i jak."

   Komu mówi, i w jakim języku ?. I kto kierował ?

   Usuń
  7. ". Nie mówię tutaj o jeździe przez pół Europy ale kilka km z zawodowcem obok pewnie laik dałby radę."

   Nie dałby rady pojechać z naczepą, kierować , trzymać zakładnika na muszce, Jechać po ulicach nikogo nie musnąć.

   Andrzej ?, zastanów się przez moment. To jechał zestaw ze stalą na naczepie, 14 metrów ogona za koniem po ulicach Berlina. Mieli też tłumacza ?

   Usuń
 49. Wedle mnie " wewnętrzne wzywania do obalenia rządu siłą" powinny być surowo karane. W każdym okresie i za każdej władzy za takie coś było pałowanie, areszt i paka. w każdym, tylko nie w obecny, Obecnie za takie coś nic nie grozi jakby co najmniej było to w czyimś interesie. "Wolność słowa..., demokracja". W rocji za jeden wpis w necie przeciwko władzy jest kilka lat o czym niejeden się przekonał. Silna polityka i silny kraj.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest problem, bo w zasadzie to powinno się te wszystkie wrogie mordy pozamykać z a kratami. Ale tego się nie robi, bo wiadomym jest że podniesie się wrzask "naszych faszyści biją , aj waj ".

   Usuń
 50. Dodam jeszcze, że kilku debili z sejmu nie mogą przegnać pałkami i gazem, a mają w tym wprawę bo Ci co pamiętają takie akcje jeszcze niekiedy pracują. Każdy inny Heniek ze Zdziśkiem gdyby okupował budynek rządowy już dawno siedział by w areszcie wydobywczym i śpiewał skąd idą polecenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiekszosc urzednikow siedzi w kieszeni tych , ktorzy dla polski chca zle , dlatego nie ma kary ani dla tych dobrych ani dla ych zlych
   najgorsze jest tylko to ze wciagaja w to niewinnych obywateli I wyciagaja na ulice , propaganda robi swoje I wszystko przekreca bo takie jest prawo , kierowca ktoremu w czasie jazdy odskoczy burta I spowoduje smiertelny wypadek idzie do wiezienia na 10 lat a inny kierowca co morduje 10 osob wjezdzajac w nich samochodem idzie na dwa lata do wiezienia , co to za prawa I dla kogo ???

   Usuń
 51. Już podnoszą się głosy,że Polak nie był bohaterem i, że nie było walki w kabinie.Ponadto poszło info, że podpalono Polaka na stacji w berlinie, kto-Syryjczycy i Libijczyk.
  http://www.expressilustrowany.pl/aktualnosci/a/podpalili-polaka-na-stacji-metra-w-berlinie-film-zdjecia,11626767/


  "NIEMIECCY URZEDNICY MILCZĄ W SPRAWIE PANA ŁUKASZA URBANA ….. NA WYRAŹNE POLECENIE JEST W TEJ CHWILI PREPAROWANA WERSJA W KTÓREJ OFICJALNE STANOWISKO MA ZABRAĆ BYĆ MOŻE SAMA A. M …… MA TO BYĆ WERSJA O WSPÓŁUDZIALE POLAKA W ZAMACHU WERSJA MA OBALIĆ WSZYSTKIE DOTYCHCZASOWE USTALENIA ŻE ZACHOWAŁ SIĘ JAK BOHATER

  PONADTO NIE PRZYPADKOWO POLICJA NAGLE PODAJE INFORMACJE ŻE POLAKA W BERLINIE PRÓBOWALI SPALIĆ ŻYWCEM SYRYJCZYCY – IMIGRANCI MÓJ ZNAJOMY Z …… MÓWI W PROST CHCĄ ABY POLACY DOKONALI JAKIEGOŚ SPEKTAKULARNEGO SAMOSĄDU NA IMIGRANTACH W NIEMCZECH !!"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sami prowokują , sami wykonują. To grzanie silników i szukanie pretekstu aby tu ktoś przyjechał i wybawił świat od tych nie demokratycznych przebrzydłych Polaków.

   Usuń
 52. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/polityk-blokowal-publikacje-listu-gonczego-bal-sie-hejtu/1ddbyjs

  OdpowiedzUsuń
 53. http://reporters.pl/4437/niemiecki-polityk-pomogl-uciec-terroryscie-z-berlina-w-obawie-przed-rasizmem/

  OdpowiedzUsuń
 54. Gdzieś czytałem, że na kabienie tego tora co wjechałw jarmark były przestrzeliny od zewnątrz do wewnątrz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś wcale mnie to nie dziwi, już sama kombinacja noża i pistoletu była jak dmuchany balon. Kto podczas napadu dźga nożem i strzela z pistoletu.

   Jeszcze o takich dziwach nie słyszałem.

   Cała ta sprawa od początku do końca była dmuchana.
   Polak w kabinie jadący jako zakładnik do samego końca 10 km przez miasto i na końcu zadźgany nożem i na dodatek zastrzelony ?.

   Tak jak mówiłem na początku , ta Polska ciężarówka była nie przypadkowa, i ten nieszczęsny człowiek w kabinie również.

   Tam moim zdaniem próbuje się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

   Jedna pieczeń to próba zrobienia z Polaka kogoś kim nie był,( wywołanie niechęci obywateli Niemiec do polaków).

   Druga pieczeń zwrócenie uwagi całego świata w kierunku Polski, gdzie akurat dzieją się bardo dziwne rzeczy inspirowane z zewnątrz i wewnątrz.

   Trzecia, to zwrócenie uwagi ciapatych na polaków i na Polskę jako na wrogi im kraj.

   Bo im więcej teraz będziemy mieli destabilizowania, niepokojów i nieszczęść wszelakich tym dla ONYch lepiej.

   Będą szczuć z zewnątrz , z wewnątrz i z każdej strony, i przy każdej okazji. A okazję będą stwarzać sami. Tak jak widzieliśmy pieprznie się lewak sam młotkiem w łeb i będzie się darł na ulicy że go narodowcy z kaczorami skatowali, a wraże im mędia będą to puszczały na cały świat krzycząc aj waj, aj waj.

   Usuń
  2. Trzeba wiedzieć jedno że "Dojne Osły" jakimi niestety jesteśmy, za sprawą dziwnych sił zrywają się z łańcucha lub stwarzają takie wrażenie. Dziś jeszcze tego niestety nie wiemy czy to zaplanowana operacja czy opatrznościowy Palec Boży.

   Bo tu też mogą pod tym zrywaniem się być zakamuflowane różne scenariusze.

   Mając na uwadze te wszystkie zmyłki, podstawianie, i operacyjne kombinacje szykowane z pięcioletnim wyprzedzeniem, to różnie być może. 70 lat praktyki, celowego wywoływania różnych zrywów, przetasowań , stolików kwadratowych i okrągłych pokazuje że to co widzimy to jakiś teatr.

   Usuń
 55. Ciekawy wpis @100;
  https://miziaforum.wordpress.com/2016/12/27/3-islamskie-zbrodnie-raport-08-2016-kraje-islamskie-muzulmanska-dyskryminacja-i-znecanie-sie-nad-chrzescijanami/#comment-295824

  OdpowiedzUsuń
 56. http://naszeblogi.pl/50314-zydzi-wsrod-komunistow-ii-rp-i-w-aparacie-nkwd-i-ub

  OdpowiedzUsuń
 57. "Takich protestów nie było w Polsce od 1981 roku. Do tego trzeba dodać opinie KE, Komisji Weneckiej czy PE, jednoznacznie podzielające stanowisko protestujących, a nie władz twierdzących. Polska znowu jest chorym człowiekiem Europy, skończyła się praworządność - powiedział w rozmowie z "Rzeczpospolitą" były premier RP i marszałek Sejmu Włodzimierz Cimoszewicz."

  Cimoszewicz dodał, że "dorobek ponad 25 lat znalazł się w śmietniku". Według niego "PiS uderzy (teraz) w sądy".

  " - Będą straszyli sędziów, korumpowali niektórych, odbierali uprawnienia, pozbawiali niezależności. Ma być tak jak np. w Rosji,"
  .................................................

  Kuźwa i kto to o Rosji bredzi :

  Członek Związku Młodzieży Socjalistycznej w latach 1968–1973.

  Przewodniczący organizacji Z.S.P. na Uniwersytecie Warszawskim w 1972r.

  Od 1971 aż do rozwiązania w styczniu 1990 należał do PZPR.

  Sekretarz Komitetu Uczelnianego PZPR.

  Poseł na Sejm kontraktowy z ramienia PZPR

  Kandydat postkomunistów do sejmu w 1991, 1993, 1997 i 2001 z ramienia S L D.
  ...........................................

  Chyba coś mu się poprzestawiało, czy to czasem nie PZPR została ogłoszona zbrodniczą organizacją ściśle współpracującą w okupacji Polski ?. I ten przewodniczący partii, komuch dziś jodłuje o zaprzepaszczonym dorobku.

  Pytanie powinno paść już dawno, czemu jeszcze nie siedzi?. My was towarzyszu Cimoszko dobrze pamiętamy jak walczyliście u boku towarzyszy rosyjskich z Polakami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. czemu wy sie tam w polsce cackacie z tymi dziadami ? przeciesz to wyscie ich wybrali I wy im placicie !!!
   zamiast wziasc ich za ryj to pozwalacie aby robili z siebie celebrytow I sklucali polakow miedzy soba
   zrobciesz wrescie z nimi porzadek , toz to jest cholota I zdrajcy

   Usuń
  2. Marek, to powinien zrobić rząd, postawić zarzuty i pozamykać. A tak to jodłują i opowiadają swoje bajki ci "demokraci" z Bozej łaski :

   masz następnego wybitnego eksperta z PZPR :

   " Leszek Balcerowicz o rządach PiS: to pucz konstytucyjny i największa destrukcja ustrojowa Polski
   W ciągu roku dokonała się największa destrukcja ustrojowa Polski, jaka w ogóle się zdarzyła po 1989 roku i zaczynamy za to płacić cenę. "

   Że ten na górze nie ciepnie jakimś piorunem takiego "schładzacza gospodarki".

   Usuń