środa, 2 lipca 2014

Lato, lato wszędzie :)

Witojcie, jak kiedyś mówił sołtys Kierdziołek :).

Czas kanikuły letniej, czas pracy i oderwania się od narzędzi medialnych, czas lasu oraz gór, grzebania i poszukiwań rzeczy ciekawych które kryje ziemia :-).
Po pracy i poszukiwaniach czas na odpoczynek :).
Człek na chwilę opuści ten "europejski" zakątek, a tu już w świecie krzyczą że w kraju afery, tak jak by to było coś nadzwyczajnego. Ci Francuzi i Niemcy podniecają się bezsensownie, biedacy nie wiedzą że to nic nowego, niespotykanego. Jakaś to dla nich dziwna sensacja :-), biedacy nie wiedzą że tu od zakończenia wojny nieprzerwanie trwa ta stała zagrywka.

Ale dość o zagrywkach stałych oszustów. 

Dziękuję za maile i miłe słowa, dziękuję za sms-y i troskę o moje zdrowie i kondycję psychiczną :-), zapewniam że czuję się super i główka jeszcze sprawnie pracuje :-). Dziękuję za zaproszenia na wypady. Serdecznie za wszystko wszystkim Wam dziękuję i pozdrawiam.

Przepraszam że nie odpowiadałem na maile ale internet tam gdzie przebywałem był zbędny. Na pewno odpowiem na wszystkie maile oprócz maili jednego człeka, którego jak kultura nakazuje z tego miejsca również pozdrawiam, życzę zdrowia i powodzenia :).

Tak jak wspomniałem grzebcie w glebie bo ziemia sporo kryje :-).


Za moment powrócimy do Osówkowych tematów związanych ze sztolniami, które miały być poruszone przed wyjazdem, lecz niestety czas nie pozwalał na napisanie o wnioskach "Tych co co stoją w cieniu". A zrobienie czegoś na szybko bez późniejszej możliwości skomentowania przez Was nie miało by sensu.
Cdn. jak tylko rozpakuję klamoty :-).

P.S.
Aby nie było za wesoło :
https://www.youtube.com/watch?v=4LNaHauW47s 8 komentarzy:

 1. Już się bałem, że w ferworze poszukiwań dokopałeś się do Agharty i pokazałeś "powierzchni" środkowy palec ;)
  Ale widać- nie tym razem.
  Pozdrówka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre :-), pokazać powierzchni środkowy palec ;)
   Pozdrawiam Medart wzajemnie :).

   Usuń
 2. Witoj Panocku że nazad na swym poletku !

  Medart
  a żeś i mnie się ulęgło takosamo dziko myśl :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć :), poletko nie uprawiane zarasta Unkrautem, trza troszkę spraw podać ale to już za chwilę jak tylko ogarnę sprawy wszelakie :-).
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj. Nie mogłem się doczekać:) i nie tylko ja jak widzę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam i serdecznie pozdrawiam :).

  OdpowiedzUsuń
 6. No wreszcie, witaj w "domu", wsrod zywych.
  :)
  Wiedzialem, ze wrocisz i cierpliwie czekalem, :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mieliśmy dzisiaj jechać do Ciebie las przeryć, ale wylądowaliśmy jak zwykle na trasie północnej, żar okrutny i komarzyska oraz gzy podnosiły nas nad ziemię, tak że nie trza było nogami przebierać. Eskapada nasza zakończyła się błyskawicznie :-)

   Usuń