niedziela, 30 marca 2014

Stare archiwa, kto sie boi "czarnego luda"

Zacząłem od Radomierzyc a skończę w temacie archiwów A.K. 
Co jest w tych wszystkich papierkach, że aż grozi się śmiercią ludziom którzy ich poszukują ???

Jest tam oczywista opisana prawda...kto i jak, wraz z nazwiskami.

Kto się boi prawdy? Oczywiście nie potencjalny szary Kowalski. Lecz Poprzebierane fisze pod zmienionymi nazwiskami, mordercy, zdrajcy i sprzedawczyki.
Oni się boją, ich dzieci oraz nieraz wnuki, powsadzane na wysokie stołki przez dziadków, tatusiów i mamusie.

Wyobraźcie sobie karierę Pana X kiedy wychodzi że jego dziadek to ON należący do NKWD lub ojciec morderca gestapowiec, który potem podjął współpracę z NKWD, czyli najpierw zrywał Polakom paznokcie w Gestapo, a potem zrywał będąc w NKWD. 


Niby grzechy nie przechodzą z ojca na syna lecz wszyscy będą patrzeć podejrzliwie na ręce i na to co się robi. Bo jak mówi staropolskie przysłowie "czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci". A czym mógł synek lub córcia w takim domu nasiąknąć to niech każdy sobie dopowie sam. 

Są zeznania ludzi którzy byli przy tym co wyprawiał tatuś byłego prezia , potem synek tatusia został  prominentnym członkiem PZPR, następnie synek został preziem "Niepodległej Najjaśniejszej", a potem okazał "szacunek" ofiarom swego tatusia w Katyniu co tłumaczy się pewną egzotyczną chorobą. Teraz pcha się do Brukseli a jak się dostanie to zadba o dobro Polski i Polaków. Jak ktoś kupuje te wszystkie kity przebierańców to coś jest z nim nie tak.

Teraz weszła ustawa o "bratniej pomocy", wojskowej i policyjnej przeciwko protestującym w naszym kraju.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4x1_rfUpQfA 
Czyli ONY co tam go "demokratycznie wybrano" wezwie swoich ziomków którzy mogą legalnie tu sobie przyjechać i was lać, a nawet ustrzelić jak będziecie chcieli pogonić ONEGO od koryta. A że przebrzdąkuje się o rozliczeniach bez "grubej kreski" to trzeba się zabezpieczyć. 
Armia ICH nie obroni bo jej nie ma, smerfy kiepsko zarabiają, po za tym kupa tam młodych ( a tacy nie ideowi to element niepewny).
Czas więc było otworzyć furtkę dla tych dla których pracujemy.
A co to ma do tematu tajemnicy Riese ???, pozornie nic a jednak wiele.


13 komentarzy:

 1. Potomkowie Abrahama zrobią wszystko byle prawda o nich i ich rodzinach,nigdy nie wyszła na jaw.Trzeba by otwarcie mówić że to chodzi o takie świnie jak Kwaśn...,Barc..., Gro..-Wa..,itd..Ale takie otwarte głoszenie prawdy grozi procesami(a wiadomo że Oni,w sądach mają swoich ludzi),lub potępieniem naszego "Polskiego",tolerancyjnego społeczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam - dla tych, którzy chcą zrozumieć o co chodzi i poznać prawdę - Albin Siwak "Bez Strachu" III tomy. Miałem kiedyś błędne zdanie o tym gościu, ale teraz, mam zupełnie inne. Publikacja "nieprawilna" i niestety trudno dostępna. Są fragmenty III tomów w necie oraz wywiady. Warto poszukać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Można być tolerancyjnym, ale kiedy nam to zagraża ta tolerancja to tolerancji być nie może niestety. Jak pokazuje historia przez tolerancję i zdrady już raz zniknęliśmy z mapy świata.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda że tak mało ludzi to rozumie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chcieliście byłego PZPR-a to macie :

   http://gazetawarszawska.com/2013/11/16/albin-siwak-w-ciechocinku-na-czesc-i%E2%80%8F/

   Usuń
  2. Przeczytałem wszystkie III tomy i przesłuchałem "prawie" wszystko co jest w necie z AS. Wie co mówi i co pisze. Był nie tylko przy polskiej wierchuszce ale i przy sowieckiej.

   Usuń
 5. Dziękuję za ten wpis. Taka prawdę powinno nagłaśniać się w mediach, a nie g...o prawdę lansowaną dla lemingów. Kiedyś w sieci krążyły zapiski metod przzesłuchgania ludzi pana Stolzmana, większość wie o kim mowa. Rozżarzony pogrzebacz wsadzano kobiecie po up[rzednim jej zgwałceniu, do pochwy, potem jej córce celem wymuszenia zeznać od męża AKowca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tam w TV tylko się pitoli, że jak ktoś jest za Polską i tradycją to jest faszystą. Z tego powodu typowo młode polskie ruchy antylewicowe które mogą przeistoczyć się w partie i dojść do władzy są tępione. To widać gołym okiem. Dochodzi już do tego, że te ruchy narodowe pod pozorem "faszyzmu" chce się zdelegalizować. A cykor jest ogromny bo mowa jest o rozliczeniach więc stąd ustawy o "bratniej zewnętrznej pomocy". A tu może nie być mowy o jakiś zaczarowanych okrągłych magicznych stolikach i wspólnym chlaniu wódy więc rajtki im latają.

   Trzeba tylko uważać na czarnych bo Ci to lepsze cwaniaki są, a i górali ze wzgórz Golan oraz TW u nich pełno co wyszło właśnie podczas okrągłego stolika. Chyba jedynym rozsądnym wyjściem jest JKM -radykał. On nie zmienił zdania i poglądów.
   Głosując na resztę tych poprzebieranych wciąż latających satelitów za 10 lat znikniemy z mapy europy.
   Tu musi zadziałać skalpel, myślałem że tym skalpelem będzie Ruch Narodowy, ale jak widzę to już i tam jest podwalina religijna i zainstalowani obrońcy wiary, a to wróży wymanewrowaniem w maliny przez czarnych.
   Sam nie wiem, obserwuję i ręce opadają. Zobaczymy z kim się będzie kumał Mikke. Bo jeśli nie on, to znów pozostanie nam ukryte lewactwo ( co udaje prawicę) lub Ruch Narodowy ( czyli państwo wyznaniowe) bo tam już montują się zwolennicy czarnych. Dzisiaj tego jeszcze nie widać, ale tam gdzie są czarni powsadzani lub ich fanatyczni zwolennicy, to wcześniej lub później czarni przejmą władzę.

   A pisałem o skalpelu, bo tu z takim sejmem i senatem bez skalpela to nie przejdzie. Nawet jak Ktoś tam by radykalny doszedł do władzy to co on zrobi ??...nic. Zablokują go w tym sejmie bo "demokracja czyli Liberum Veto" porobia koalicję i tylko znów stracimy następne 4 lata. A potem wymażą nas myszką gumką :(. Musiała by być zmiana konstytucji i jedna rządząca partia z natychmiastowym prawem odwoływania i sądzenia w razie afer lub działania na szkodę, a na to chyba już za późno, teraz to utopia. Jeszcze ratunkiem była by całkowita bezpartyjność posłów z prawem odwołania i sądzenia. Ale to znów sądy do czyszczenia bo te nierządem stoją, strach w ogóle coś tu rozpatrywać, sieć i matnia.

   Usuń
 6. Lenin - "Bez użytecznych nam durniów i idiotów, nie udałaby się żadna rewolucja".
  Nie bez powodu Jakub Berman w programie dla polskich żydów mówił w Wałbrzychu - "Wychowajmy 2 - 3 pokolenia Polaków i oni już nie będą wierzyć swoim rodzicom, a nam".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tomaszu mam pytanie,nie wiesz czy znajdę te książki w którejś z Wałbrzyskich bibliotek?

   Usuń
  2. Nie wiem. Ale sądzę, że nie. Ponieważ są na nieformalnym indeksie. Mi pożyczył kiedyś, ktoś kto dostał je z USA.

   Usuń
 7. Herr Wolfie, tu np. możesz nabyć te wspomniane wyżej pozycje. Od siebie dodam, że warto !.
  http://allegro.pl/bez-strachu-albin-siwak-t-1-2-3-paragon-lub-fv-i4115064770.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Może kogoś zainteresuje ;)
  http://marucha.wordpress.com/2014/04/04/jak-podzegano-do-agresji-na-jugoslawie/#more-41072

  OdpowiedzUsuń