czwartek, 27 marca 2014

Jeszcze większe cwaniaki czyli legendy cd.

http://tagen.tv/vod/2014/02/spotkanie-stowarzyszenia-styczen-2014/

Znów tak sobie oglądam i słucham co nam chce przekazać Pan Mirosław F. o tych technologiach takich i siakich o tym strąconym samolocie w Smoleńsku i coś mi się przypomniało o czym też pisałem w związku z meldunkami A.K.

Jeden z meldunków A.K.

Bomby atomowe, wiadomo. Miotacze mgły, o których są zeznania w czasie II WŚ w kontekście maskowania Lubiąża.

A teraz weźmy pod uwagę to o czym mówi Mirosław F. Smoleńska mgła i działo magnetyczne. Pominę milczeniem to 10 letnie polowanie z ręcznym miotaczem w celu likwidacji świadka :).

Być może są w tym jakieś związki logiczne powiązane z tajemnicami II WŚ. Przypomniało mi się również, że kiedyś jeden z emerytowanych pułkowników WP zajął się poszukiwaniami dokumentów po A.K. i zaczęto mu grozić śmiercią więc dał sobie spokój. 
Tak na prawdę do dzisiaj nie wiemy o czym mogą świadczyć takie dokumenty ....zarówno mogą mówić o kolaboracji poszczególnych osób , jak i o technologiach.

7 komentarzy:

 1. O tych tajemniczych promieniach kiedyś była wzmianka w starym polskim filmie fabularnym z lat 60tych, chyba miały zatrzymywać samochód, byli szpiedzy, wojsko, watek miłosny. Tytułu nie pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak zgadza się, w tym filmie był wątek polskiego konstruktora któremu wykradziono tą technologię, w tym filmie grał żyd Igo Sym, który potem został zastrzelony za kolaborację z Niemcami. Jest to tu też o tym wynalazku gdzieś na blogu ale gdzie ? sam nie wiem :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj pisałeś Wojtku tu:
   Szpieg w masce. 28 maja 2013
   http://riese-inne.blogspot.com/2013/05/szpieg-w-masce.html

   Szpieg w masce 2. 4 czerwca 2013
   http://riese-inne.blogspot.com/2013/06/szpieg-w-masce-2.html

   Przypadki ? 3 listopada 2013
   http://riese-inne.blogspot.com/2013/11/przypadki.html

   Kiedyś pisałem Ci, że minimalny skorowidz by się przydał, nawet taki jak u D. Kwietnia z prawej strony.
   Bo każdy nowy post przykrywa niestety wszystkie inne, a szkoda.

   Usuń
 3. Dodam jeszcze Karol że sprawa jest starsza bo sięga lat 20 gdzie w Wilnie pracował pewien Polski geniusz który wynalazł podobną broń, chcieli od niego Amerykanie ja odkupić za 2 mln dolarów , ale że to porządny człek był to nie sprzedał gdyż to mogło zarówno zabijać jak i leczyć. On wolał leczyć.
  Po tym jak zaczęły się próby wykradzenia zdeponował dokumentację w Wiedniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. chodzi o film "Szpieg w masce"

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako elektronika, takie urządzenia nie dziwią i są stosunkowo mało skomplikowane. Była wersja urządzenia, gdzie silny impuls elektromagnetyczny palił obwody i bezpieczniki, a teraz testują lepszy system, który wysyła fale radiowe w paśmie 1-4 GHz, które są odbierane przez instalację elektryczną samochodu (działającą w tej sytuacji jak antena). Sygnały, wysyłane impulsowo, zakłócają bądź blokują pracę takich urządzeń jak immobiliser czy centralny komputer. Urządzenia się restartują, unieruchamiając silnik, a dopóki trwa transmisja, dopóty nie są w stanie wrócić do normalnego działania.
  http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/zdalne-wylaczanie-silnikow-samochodowych-impulsem-radiowym/
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ue-planuje-technologie-ktora-umozliwi-zdalne-wylaczanie-naszych-samochodow

  A na koniec - refleksyjne podsumowanie:
  http://demotywatory.pl/4282684/Najpierw-zdalnie-zatrzymamy-twoj-samochod

  OdpowiedzUsuń
 6. Tytuł filmu to " Szpieg w masce" z 1933 roku.

  OdpowiedzUsuń