sobota, 20 kwietnia 2013

Plany zlotu.

Muszę się na moment zatrzymać jeszcze przy zlocie ponieważ nadeszło trochę pytań.
Aby się nie rozdrabniać i nie mieszać skacząc po całym terenie, a jest on spory, planujemy skoncentrować się na pasie  od Kolc po Rzeczkę Górną. Pokażemy parę miejsc jakie do tej pory nie były brane pod uwagę, a które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę.
Przybyli będą mogli otrzymać odpowiedzi na nurtujące ich pytania , oczywiście na miarę dostępnych nam informacji. Detektoryści będą mieli możliwość poszukać w ciekawych miejscach, oraz wymienić się wiedzą z Poszukiwawczą Grupą piszczałkowców z Klina, oraz nawiązać nowe znajomości. Jak wykazuje praktyka raz zaszczepiony wirus dokonuje mutacji w organiźmie zaszczepionego :) i są to nieodwracalne zmiany :-). Reszty nie będę zdradzał , bo co by to wtedy była za niespodzianka :).
5 komentarzy:

 1. Odpowiecie na pytanie czym miała być siłownia? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z Twoją pomocą chętnie :-), myslę że też będziesz miała w temacie coś do powiedzenia.

   Usuń
  2. Przypominam, że nie ja organizuję zlot ów, a KLIN, a do KLINu nie należę :)

   Usuń
 2. Proszę o podanie terminu zjazdu w Sowich
  pzdr

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam.
  Jako że dobrze jest robić coś dobrze przygotowane to myślimy że najlepszym terminem będzie początek lipca. Zależy to też od tego ilu będzie chętnych, ponieważ jeśli będzie to np. 5 osób to wiadomym jest, że sobie damy spokój :). Jest jeszcze trochę spraw do omówienia gdyż w Tym temacie akces składa SPG- Głuszyca, które to właśnie szykuje się do imprez w ramach MTB.
  http://www.strefamtb.pl/

  OdpowiedzUsuń