środa, 15 listopada 2017

Totalna szajba

Nie zdzierżyłem :

https://www.youtube.com/watch?v=Cqa7WmRE8eA


Tym bardziej że dziś poszedłem do lokalnego banku spółdzielczego zapłacić za prąd i się w okienku dowiedziałem że wpłatę tylko mogę dokonać jak pokażę dowód osobisty, .....mówię cooooo?,  a po co wam mój dowód do wpłaty?. Na to pani z okienka mówi że to są nowe przepisy i tam leży ulotka.

Biorę czytam i oczom nie wierzę, Dyrektywa Unijna z 2000r o zapobieganiu praniu brudnych pieniędzy i terroryzmowi. 

Kuźwa, 100zł opłaty za prąd to jest pranie brudnej kasy i terroryzm ? banda wariatów i dom wariatów.
Wpłaty nie można dokonać okazując np. prawo jazdy ma być dowód osobisty.

Orwell się kłania jak nic. Za dwa lata bez czipa we łbie to kiełbasy w sklepie się nie kupi.

P.S, 
Ale "dobra pudernica" nie lepsza, już sobie wykombinowali skąd będzie kaska dla kumpli królika co zasiądą na ciepłych stołkach,
będą rekwirować, karać i wsadzać do więzień za znaleziony na polu guzik :

Dyrektywy już smerfy z "dobrej pudernicy " dostali i teraz się zacznie jak za Lenina i Stalina.
Kiedyś NKWD sobie wpadało do Polaków a dzisiaj w ramach powtórki z rozrywki będą wpadać wysłannicy "dobrej pudernicy" .

Dziś wpadną do poszukiwaczy, a jutro znając ten system do sprzedawców kapci i tak po kolei , od rzemyczka do kamyczka aż wszystkich złapią za twarz.

Nawet za Gierka musieli mieć podstawy i nakaz prokuratora a dziś tak sobie na zasadzie domniemania , blaszkę pokażą i po szufladach grzebią, przy okazji zawiną komputery, płyty,  pendrajwy i co tam im się przyda, może uda im  się potem sprzedać i będzie na emeryturki. Od dawna mówię że to ten sam "Kameleon" zmieniający kolory.

Podstawą do postawienia takiego twierdzenia jest to, że do dnia dzisiejszego żaden z siedzących w sejmie lub senacie przekrętasów nie siedzi. Łapane są jakieś plotki na dole i odtrąbiany co jakiś czas "wielki sukces" w walce. 

11 komentarzy:

 1. Pkt 5 - zatrzymać sprzęt słuzący do popełnienia czynu zabronionego - jak szukamy złomu nie jest to zabronione - jak jest inaczej niech ktoś mnie oświeci.
  Pkt 7 - przeszukać miejsce zamieszkania pod kątem innych zabytkowych przedmiotów - mam zabytkowe pianino, kredens, kilka monet i medale po dziadku - no i co z tego ???
  Każdy lepszy adwokat sobie z tym poradzi.
  Problem jest że ostateczny osąd wydaje sędzia i będzie trzeba bujać się po wyższych instancjach i apelacyjnym

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzecz w tym że trzeba poświęcić trochę czasu i potem bujać się po sądach, pisać pisma oraz odwołania.

   I właśnie w tym rzecz, smerfy będą się cieszyć rosnącą statystyką, poszukiwacze będą latać po sądach szarpać sobie nerwy za jakąś klamerkę i guzika od kalesonów.

   A w tym samym czasie .....myk myk miliony będą jak zwykle wpływać do wpływowych kieszeni,z magazynów myk myk znikają jakieś znaczki za 1 milion zł sztuka jak ostatnio i co? jest winny ? jest sprawca ? ...do dziś nie ma. A ile monet wyparowało w tym samym czasie?. Robi ktoś remanenty pod tym kątem w muzeach?

   To wszystko jak zwykle jest dokręcaniem śruby normalnym ludziom.
   Chodzi o to aby umęczyć, udupić i złupić. A te hasełka o ochronie obronie to tylko slogany i pustosłowie, tak było od wieków i tak jest teraz, nic się nie zmieniło.

   Usuń
 2. Powołano jak wiemy niedawno Polski Związek Poszukiwaczy. Bubel od momentu powstania. Jeżeli ktoś zakłada związek stowarzyszeń to nikomu to nie pomoże, a zwłaszcza indywidualnemu poszukiwaczowi. Do Polskiego Związku Poszukiwaczy powinien należeć każdy i związek powinien reprezentować stanowiska wszystkich. Tutaj powołano instytucję jaka ogranicza wstępowanie zwykłych poszukiwaczy. I na pewno czytając statut nie zgodzę się z tym co tam stoi. Brak mowy o zmianach w prawie, sporządzenie kodeksu na istniejącym prawie, zrzeszanie tylko stowarzyszeń itd . Tylko związek zrzeszający wszystkich jest w stanie wpływać na prawo i jego zmianę na wzór uczciwego prawa brytyjskiego . A ograniczenia to jawne wykluczanie zwykłych poszukiwaczy, które wpływa również na postrzeganie ludzi niezrzeszonych przez władze ustawodawczą. Bez zrzeszenia wszystkich i powołania czegoś na wzór Polskiego Związku Wędkarzy to tylko szkody będą z tego tytułu płynąć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo to następne kanalizowanie niezadowolenia jakie wciąż wzrasta, brak rozliczeń aferzystów, i tych z góry a jednocześnie dokręcanie śruby na dole.

   Z tym gościem jestem w stanie całkowicie się zgodzić , zrobili to jacyś cwaniacy i to celowo :

   https://www.youtube.com/watch?v=eZ7q6UaxG1o

   Usuń
 3. Nie bez kozery w zarządzie zasiadł jeden sprzedawczyk, z jakim miałem nieprzyjemność mieć styczność. Dzisiaj gadałem ze znajomym z naszego lokalnego towarzystwa szukaczy - spierdziela od nich jak najdalej, żadnych korzyści z przynależności i tańczenie tak jak mu zagrali nie było po jego myśli. Młody to uczy się na swoich błędach, ale kilka ciekawostek mi naświetlił o jakich nie wiedziałem.

  OdpowiedzUsuń
 4. W podobny sposób syn milicjantki i milicjanta kanalizował niezadowolenie wśród młodych w latach 80-90tych. Nigdy ten "buntownik" nie był aresztowany, kiedy innych lali pałkami prewencyjnie za samo chodzenie w skórzanej kurtce i wysokich butach i pakowali na 48 na dołki. Teraz jest to gwiazda i mówią na niego owsiak. Dziecko resortowe. Takich bolków w Solidarności i innych klubach mają poupychane i odpalają ich działania w razie potrzeby.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to odpalili, teraz popatrzymy co się będzie działo. Jak na razie miotą piwnice. Aferały nadal siedzą tam gdzie siedzieli , ale za to mamy piękne hasła o patriotyźmie, o pochylaniu się nad ludem miast i wsi. Ciekawy jestem jak tam ustawa o GMO bo wczoraj szła pod stołem i coś cicho sza.
   za moment zlikwidują branżę hodowców zwierząt futerkowych.

   Dołożą po 2 zeta do emerytur i postawią 100 pomników za 6 milionów lub więcej.
   Zaiste jest super, a ludziom żyje się dostatniej.

   Polskie zakłady pracy powstają jak grzyby po deszczu, Vat zmniejszony, podatki zmniejszone, wszystko kwitnie jak druga zielona wyspa.

   Usuń
 5. Myślałem, że widziałem już wszystko http://piasecznonews.pl/kolekcjonowal-pamiatki-z-czasow-wojny-to-nielegalne/
  Idą na grubo. Oficjalnie Pandora-2

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozwinąłem to w następnym poście i komentarzach.

   Usuń
  2. Co się dziwisz, nie dalej jak rok temu jeden professore z Warszawy wymyślił sobie że jeśli meteoryt spadnie na zagrodę rolnika to meteoryt należy do "Państwa". Tam po tych pałacach siedzi więcej cwaniaków i nierobów jak nam się wydaje.

   Usuń
 6. Zresztą włącz radio lub TVP, a usłyszysz to samo co w tej kronice tylko że dziś obraz jest w kolorze a dźwięk w stereo :

  Powrót państwa prawa :
  https://www.youtube.com/watch?v=zbGOUUGz44s

  OdpowiedzUsuń