środa, 23 marca 2016

Układ zamknięty c.d.

Po ostatnich zamachach w Brukseli znów spojrzałem w TV, nie wytrzymałem tych bredni i wyłączyłem. Cóż tam zobaczyłem ?

Powyciągano z worka Liczyrzepy różnych proffesorre , doktorre, "ekspertów wszelakich" , każdy miał znów swoje pięć minut. 
Z Brukseli wysłuchałem pitolenia w bambus, coś bredziła " nasza" dr, hab. przewodnicząca czegoś tam niepotrzebnego.

Dlaczego tak piszę ?. Otóż wszystkie te dziwne postacie mówią jednym głosem......musimy się przyzwyczaić, musimy wzmóc kontrolę na lotniskach, trzeba zaostrzyć kontrolę......musimy z tym żyć.
To nasza wina bo jesteśmy ksenofobiczni, bo nie stworzyliśmy im warunków... bleee bleee bla.

A po tym jak to przeczytałem to wymiękłem całkiem :-) :
http://wiadomosci.wp.pl/kat,141674,title,Norweski-polityk-zostal-zgwalcony-przez-uchodzce-Teraz-czuje-sie-winny-z-powodu-jego-deportacji,wid,18257734,wiadomosc.html

Celem terrorystów jest sianie paniki i strachu, tak prawią.

Powiem na to jak Dyzma w cyrku ..."a gów.....o prawda".

Po pierwsze, nic nie musimy bo jesteśmy u siebie.
Po drugie, nic nikomu my jako Polacy nie jesteśmy winni, ani ja ani mój sąsiad zza płota.
Po trzecie, celem terrorystów nie jest zasiewanie jakiegoś strachu tylko zabijanie jak największej liczby niewiernych, czyli mnie i mojego sąsiada zza płota.
Po czwarte, celem ich jest niszczenie gospodarek kraju. Wysadzają się na lotniskach i w metrach bo wtedy stoi metro, ludzie nie docierają do pracy, stają linie autobusowe i tramwajowe, stoją zakłady pracy, biura, Samoloty nie latają co przynosi kolosalne straty.

Jak słyszę te lewackie bredzenie o tym, że wysadzają się na lotnisku  w samolocie lub metrze bo chcą rozgłosu, to się zastanawiam czy Ci co głoszą te brednie mają choć trochę rozumu pod kopułką.

Teoria o wysadzeniu się pięć ulic dalej obok parlamentu EU w celu uzyskania rozgłosu i siania strachu jest tak samo durna jak Ci co tam siedzą w tym szklanym gmachu.

Jak by chcieli siać strach i mieć rozgłos to by przypier.....lili zdaleka z bazooki w tą szklaną budę i wtedy byłby rozgłos.
Ale ciapaci tego nie zrobią, bo jak by dupli w gniazdo głuptaków i zginęło by tych głuptaków ze 100 szt. to wtedy następne głuptaki otrzasnęły by się natychmiast i ruszyły by transporty z ciapatymi zawożąc ich tam skąd przybyli. 

A tak pomordują sobie niewiernych , wywalą jakiś samolot za grube miliardy dolków, narobią strat blokując cały kraj, i głuptaki w szklanej wieży pójdą zapalą świeczki , staną z serduszkiem na schodach.
A za dwa dni znów powiedzą  Willkomen mamy dla was geld, przybywajcie nas ubogacić kulturowo, będziemy się "integrować".

Cyt :
 "Ten ostatni atak tylko wzmacnia naszą determinację, by bronić wartości europejskich i tolerancji przed atakami nietolerancji" - napisali we wspólnym oświadczeniu liderzy państw unijnych oraz szefowie instytucji europejskich." 

http://prawicowyinternet.pl/islamisci-zaatakowali-britain-first-dzicz-atakuje-pokojowy-protest-w-londynie-zobacz-wideo/ 

Bzdety doktorre i professorre o podwójnych kordonach na lotniskach , w supermarketach, w muzeach można miedzy psychiatryczne brednie wsadzić.
Kur...a ...i gdzie jeszcze ?........w miejskich szaletach, w parkach, na basenach, w sklepach osiedlowych, tam też bywa po 40 -50 osób.

Wszędzie policja i wojsko będzie nam zaglądała do kieszeni i torebek ?. Wszędzie będą nam czytali maile , podsłuchiwali rozmowy,  i co dalej ?.

Ano dalej powszechna inwigilacja, pod płaszczykiem walki z terrorem. To my będziemy mieli przechlapane nie ONI.

A najprostszym rozwiązaniem jest spakować jednego z drugim dziadka z brodą po pas co łazi w sukmanie, razem z nim jego rodzinę, dzieci, dziadków, krewnych , znajomych i znajomych znajomych . Spakować całą dzielnicę i wypier...lić na pustynię tam gdzie ich miejsce. A jak się który lub która pojawi w odległości 100 m od granicy profilaktycznie wysłać za pomocą pewnego urządzenia wynalezionego wieki temu do Hurys i tak utęsknionego raju zanim wywali za pomocą swojego "pasa cnoty" budkę pograniczników.

Ale aby tak zrobić, najpierw należy wszelką liberalną lewiznę wywalić na śmietnik historii.
I tak działać trzeba do oporu. Koniec kropka.

Aby zrozumieć te wszystkie pozornie samobójcze działania wewnętrzne "polityków", należy się zawsze cofnąć do historii, bo to ona pokazuje mechanizmy takich z pozoru irracjonalnych działań.
Kontermin trwa i ma się dobrze, międzynarodowa siatka brodaczy i fajczarzy działa nadal :
 https://www.youtube.com/watch?v=h8naZJ5MNlQ&ebc=ANyPxKo_c6NBSSJ9rw_BUIG-drM0B_iKGL7Z7oRKQ5Za9ohbwbqGpZolEtvz0FYsNhDljkCIXvdi&nohtml5=False

https://treborok.wordpress.com/kto-oplacil-lenina/


http://wiadomosci.wp.pl/kat,141202,title,Zamachy-w-Brukseli-Marek-Orzechowski-morduja-nas-islamisci-a-my-sami-siebie-oskarzamy-o-islamofobie,wid,18229866,wiadomosc.html 

Tymczasem u  nas pisiory u władzy i nie ma demokracji :
http://www.piens.pl/kto-jest-kim-piekne-opracowanie-postaci-kod/
Oraz :
http://grzybypl.blogspot.com/2016/03/eurofrajerzy-i-multi-kulti.html?spref=bl

https://www.youtube.com/watch?v=nvxhcb84Kc8&ebc=ANyPxKoFuaJ7yWhMOH9LsOTd-Trdld1VNyBA8_Nkd0JBAMPXTby2efxvV5gwLqT6ZK_C1kyZmJ2k 


20 komentarzy:

 1. Jest pie_rzenie przez polityków, i takie same przez dziennikarzyny. A coś innego jest działanie.
  Trzeba byłoby się skupić na tym co się robi albo nie robi.
  Skupianie się na pie_rzeniu nic nie daje prócz samonakręcającego się wkurzania.
  Faktem jest to, że Bruksela, a także inne kraje Zachodniej Europy obudziły się z ręką w nocniku.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jasno i na temat w tym drugim linku. Rzekłbym...kopniak centralnie w garbaty nos ;)
  Zresztą to co napisałeś, to też oczywista oczywistość. Bardzo chciałbym wierzyć że do tego nie dojdzie, ale zobaczysz Wojtek co się będzie wyprawiało, gdy wreszcie u nas wystrzeli i wybuchnie. A jest tu już teraz kwestią czasu niestety.

  OdpowiedzUsuń
 3. xareckix napisał :

  " owszem zal jest zawsze niewinnych ludzi , bo coz oni winni , boleje tez nad tym , ale Belgi nie zaluje , nawet napisze ze dobrze im tak !! pamietacie jak kilka miesiecy temu kaczka nasza mowila ze tak sie stanie i podawala przyklad szwcji ?? o jakie kur...a wywolalo to oburzenie calej unii !!! byly telefony i fochy od wszystkich tych politykow a teraz co ??? zreszta to i to za wiele nie zmienia i te panstwa nigdy tych calych uchodzcow nie wydala poza swoje granice , beda ich zamykac w oddzielnych dzielnicach miast a oni beda bandziorzyc jak bandziorza w polsce najwarzniejsze jest aby obalili wreszcie te nienormalna ustawe o posiadaniu broni !!! kazdy obywatel powinien miec prawo do jej posiadania i używania wobec zagrozenia , lub jesli intruz wtargnie na jego posesje.
  ...............
  Kropkować proszę przekleństwa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znasz sie na prawie. Prócz samego pozwolenia na bron to jest jeszcze taki aspekt prawny, ze nie możesz zrobic krzywdy "bandziorowi", nie możesz byc "silniejszy" od niego, bardziej uzbrojony.
   Paranoja, ale takie prawo.
   Z drugiej strony wiele panstw wiedziało o tych samobójcach w Belgii. Pewnie wiedziała także Belgia, ale pewnie dla "poprawnosci rasowej" czy religijnej nic nie robili.
   Jeżeli Belgowie wiedzieli o takim zamachu to prawdopodobnie pozwolili na taki czyn, by mozna bylo wprowadzic wieksza inwigilacje - zgodnie z prawem.
   By społeczenstwo to zrozumialo, żeby nie szumialo.
   Wszystko ma jakis glebszy cel, sens.

   Usuń
  2. Aby nie szumiało, z tym się zgadzam, zgadzam się właściwie ze wszystkim co napisałeś.

   Usuń
 4. ja nie pisze o prawie tylko o pozwoleniu na posiadanie broni w polsce , czytaj uwaznie ! a prawo jak jest dziurawe to niech naprawia , po to tam sa i po to ich ludzie wybrali by sluzyli ludziom a nie innym agendom i panstwom
  mieszkasz w polsce to rob cos aby byla lepsza !!

  OdpowiedzUsuń
 5. Polecam - http://wszechocean.blogspot.com/2016/03/eurofrajerzy-i-multi-kulti.html - przerażająca niekompetencja euro-urzędników i naszych urzędasów w obliczu inwazji...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 7. O już u nas się zaczyna taniec pingwina :

  "
  Zmianie miałyby również ulec zasady funkcjonowania telefonów prepaid, które dziś są anonimowe. Jak powiedział Kamiński, miałby istnieć obowiązek sprzedawania ich tylko za okazaniem dokumentu tożsamości, aby wiedzieć, w sytuacji zagrożenia bezpieczeństwa, kto się nimi posługuje.

  Projekt wprowadza też możliwość zatrzymania podejrzewanego o terroryzm nawet na 14 dni - za zgodą sądu. "
  ........................

  Ja proponuję zatrzymywać podejrzanych na dożywocie, za samo podejrzenie na wniosek sądu.
  Jak widać ta zamiana "patyczka na kijek" wyjdzie nam szybko bokiem. Tamci byli świetni a Ci będą jeszcze lepsi. Następną moją propozycją jest sprzedawanie cukru na dowód, podawanie peselu i nipu przy wchodzeniu do kibelka miejskiego. Przy zakupie saletry amonowej należy zgłosić się do ministerstwa tam pobiora odciski palców a następnie dostanie się zezwolenie.

  W kiosku przy zakupie bateryjki i miedzianego kabelka koniecznie wpierw wizyta na komendzie, zrobienie zdjęcia i wydanie zezwolenia na zakup.
  Nie ogolony osobnik wyglądający na terrorystę na wniosek gajowego i z decyzji sędziego może być posadzony na 45 dni. Orwell w pełnym wydaniu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Tu tez niezły kwiatek :

  " Media podały, że w projekcie jest też zapis mówiący, że "w celu rozpoznawania, zapobiegania oraz zwalczania zagrożeń i przestępstw o charakterze terrorystycznym" ABW będzie mogła nieodpłatnie korzystać z rejestrów i ewidencji prowadzonych aż przez 15 instytucji państwowych i samorządy. Za zgodą sądu ABW mogłaby też żądać informacji objętych tajemnicą bankową od banków, towarzystw ubezpieczeniowych, funduszy inwestycyjnych, biur maklerskich oraz SKOK-ów."
  ..................................
  Mahmed będzie się w PRL-Bis ubezpieczał na wypadek śmierci za pomocą "pasa cnoty", a kasę będzie trzymał w SKOK Stefczyka. Do tego kasę na saletrę i gwoździe uzyska za pomocą Funduszy Inwestycyjnych.

  Kuźwa mają nas za kretynów ?, pewnie tak.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mają nas za kretynów, bo i jesteśmy kretynami. Wiedząc, co nas czeka w przypadku zwycięstwa PiS-u albo olaliśmy wybory, albo głosowaliśmy na plany 500+ & inne gruszki na wierzbie, które PiS nam obiecał - a z którego się nie wywiąże, bo i nie ma z czego,, pomijając drewno z Puszczy Białowieskiej - czyli jakieś 200 mln PLN -m jak szacuje minister od niszczenia środowiska. Więc pretensje proszę mieć do siebie. Zresztą doskonale wyraził to Kurski twierdząc, że "głupi naród to kupi". Pewnie że kupił! - q.e.d.

   Usuń
 9. A nie zastanawia Was, że na zamachach, gdzie zginęło stosunkowo mało ludzi:
  - straciło ISIS;
  - stracili imigranci;
  - tracą obywatele UE swoją prywatność i prawa.
  Kto tanim kosztem zyskał najwięcej ? SŁUŻBY
  P.S. Poczytajcie o "Operacji Gladio" i "stay-behind", są teraz mądrzejsi, zasobniejsi i doświadczeni o kilkadziesiąt lat więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No przecież, ciapaci nie wzięli się milionami w Europie dlatego że makrela angela nagle oszalała.

   Usuń
 10. "Ale ciapaci tego nie zrobią, bo jak by dupli w gniazdo głuptaków i zginęło by tych głuptaków ze 100 szt. to wtedy następne głuptaki otrzasnęły by się natychmiast i ruszyły by transporty z ciapatymi zawożąc ich tam skąd przybyli." - ja bym poszedł nawet krok dalej, w kierunku teorii spiskowej - a dlaczego ciapaci mieliby zabijać swoich dobroczyńców, między innymi dzięki którym, a raczej w wyniku zaplanowanych działań których, znaleźli się w Europie?
  Pomimo, że dziś rządy w UE sprawuje wciąż oczadzone zielskiem pokolenie "dzieci kwiatów", dawnych pięknoduchów dla których ideałem byłoby życie w komunie, to na szczycie władzy nie zasiadają ludzie aż tak głupi. Świadczy o tym choćby struktura władzy, fasadowy charakter tzw. "demokracji" - np. Parlament Europejski, który właściwie niewiele może, jest wybierany w wyborach. Komisja Europejska, posiadająca rzeczywistą władzę, wybiera się sama na zasadzie kooptacji spośród sk...li, których wspólną cechą jest skłonność do dojenia, strzyżenia i trzymania za mordy ludzi utrzymujących się z własnej pracy. I do rozumienia wszystkiego lepiej, co ich zdaniem daje im mandat do kierowania innymi, głupszymi ludźmi - co jest zresztą typowe dla onych "starszych i mądrzejszych" ;)
  Tę kolejną wielką wędrówkę ludów można w każdej chwili przerwać, a siły kalifatu wdeptać w ziemię w kilka tygodni - ale nie taki jest chyba cel. Jak to możliwe, że gdzieś w necie chlapniesz coś na niepoprawnie polityczny temat i zaraz masz przyblokowane konto, a może i zgłoszenie do prokuratury, a ciapatym koordynującym akcję jak najszybszego spotkania przyobiecanych dziewic - nikt, pomimo istnienia systemów takich jak np. Echelon, reagujący na pojedyncze słowa czy akcent rozmówców - nie jest w stanie kozoj... wykryć, a odpowiednie służby ich imprezę z dziewicami stosownie przyspieszyć?
  Cel jest taki jak zawsze - stworzenie warunków w których umęczony lud sam poprosi swych właścicieli (bo przecież ci, którzy fundują Europie imigrantów, osobiście nigdy się z nimi nie zetkną, w przeciwieństwie do zwykłych ludzi) o pomoc za cenę dalszego ograniczenia własnej wolności, a rozszerzenia i ugruntowania raz na zawsze uprawnień światłych pasterzy i ich owczarków...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. MPACK71, można tylko powiedzieć Amen.

   Usuń
  2. Kolejne zagrożenie, z którym Europa musi się zmierzyć, lub... zginąć - zob. - http://wszechocean.blogspot.com/2016/03/atomowy-dzihad.html

   Usuń
 11. Wojtek wiesz jak rozmawiać z handlarzami życiem? Rozpierdaczyć handlarzy wraz z ich zakładnikami, żeby nie mieli złudzeń co do ich allahowego szczęścia. Ale na to tylko zdecyduje się Władimir Polska po Wiedniu jest nietykalna. Poza tym, żaden koziojebiec nie popracuje za grosze w Sulostrowiczkach. Oni z Polski spierdalają bo tu bieda Stary! :-D To nasze zbawienie... Bieda! Głupota i sieczka umysłów zagubionych polaczków aplikowana przez marsjan z Wa-wy. Polaków temat muslimów nie dotyczy bo są dupą w średniowieczu.

  OdpowiedzUsuń
 12. Niemcy już biorą sprawy w swoje ręce :

  " Sołtys gminy Oersdorf w powiecie Segeberg w Szlezwiku-Holsztynie został pobity do nieprzytomności. Policja przypuszcza, że był to atak wrogów schroniska dla azylantów."

  "W czwartek otrzymał on list z pogróżkami, w którym napisano: "Kto nas nie słucha, ten odczuje to na własnej skórze" i "Oersdorf tylko dla oersdorfczyków".

  "Takie pogróżki polityk otrzymywał już od miesięcy, i jak poddaje jego partia Oersdorfer Waehlervereinigung, ze względu na groźby podłożenia bomb już dwa razy odwoływano posiedzenia gminnych komisji. "

  OdpowiedzUsuń
 13. Niemcy :

  Politycy stają się coraz częściej celem brutalnych aktów przemocy motywowanych politycznie. Od początku 2016 roku odnotowano 813 takich ataków – poinformowało niemieckie MSW w odpowiedzi na interpelację Zielonych. Połowa tych aktów przemocy przypisywana jest, według doniesień medialnych pokrywających się z informacjami rządu, „jednoznacznie środowiskom skrajnie prawicowym” - konkretnie tzw. "Obywatelom Rzeszy" oraz "Identytarystom" z "Ruchu Tożsamościowego".

  Wśród ataków bezpośrednich na polityków odnotowano 18 ataków fizycznych, na skutek których politycy doznali obrażeń. Inne rodzaje ataków stosowanych wobec polityków to nękanie, groźby, niszczenie mienia oraz podżeganie do nienaawiści na tle rasowym lub narodowościowym. Były też przypadki podpaleń.

  Wobec dziennikarzy dopuszczono się w tym roku 93 aktów przemocy w tym 54 o charakterze prawicowym.

  Atak na Henriette Reker w czasie kampanii wyborczej na burmistrza Kolonii w październiku 2015 r. Polityk ledwo przeżyła atak nożownika.

  Ataki, listy z pogróżkami, naboje w skrzynce na listy. Od kiedy minister sprawiedliwości Heiko Maas jednoznacznie opowiada się przeciwko Pegidzie, otrzymuje coraz więcej pogróżek. Podobnie Cem Oezdemir.

  Maas opowiadał, że grozi mu się śmiercią, podając dokładnie miejsce, datę i godzinę. Te ataki to nie tylko listy z pogróżkami: - Niedawno ktoś wrzucił 9-milimetrowy nabój do skrzynki na listy mojego prywatnego mieszkania - powiedział w rozmowie z BamS.

  520 ataków na ośrodki dla azylantów w tym roku.

  Gremialny atak na rząd i przede wszystkim kanclerz Merkel przypuściło 7500 do 9000 demonstrantów.
  ...............................

  W Reinickendorf, północno-zachodniej dzielnicy Berlina ostatniej nocy około 50 mieszkańców schroniska dla uchodźców wszczęło awanturę i zaatakowało pracowników służby wartowniczej.
  Biuro zostało zdewastowane i ukradziono osobiste rzeczy pracowników. Uszkodzono także prywatny samochód jednego z ochroniarzy.

  Mieszkańcy schroniska bili i kopali wartowników, którzy wycofali się z sali i wezwali policję. Funkcjonariusze znaleźli na ziemi 28-letniego mężczyznę, który był pijany do nieprzytomności. Zaczął on na oślep okładać funkcjonariuszy, którzy starali się udzielić mu pomocy. Obezwładniono go i umieszczono na oddziale psychiatrycznym w szpitalu.
  ....................
  Komisarz UE: relokacja uchodźców jest wiążąca i będzie kontynuowana

  OdpowiedzUsuń
 14. Viktor Orban proponuje internować wszystkich uchodźców w jednym obozie. Na wyspie poza Unią Europejską

  Szef MSZ Luksemburga Asselborn : Węgry są bliskie wydania rozkazu strzelania do uchodźców.
  Asselborn domaga się wykluczenia Węgier z UE.
  ...................
  Kierownik niemieckiego marketu pobił kradnącego towar Mołdawianina na śmierć.

  W Dreźnie przed meczetem i centrum kongresowym doszło w nocy z poniedziałku na wtorek do eksplozji ładunków wybuchowych - poinformowała policja w stolicy Saksonii.

  Francja: 2 tysiące nieletnich dżihadystów gotowych do zamachów. Ich liczba szybko rośnie.

  Austriacka policja ponownie zatrzymała 14-latka pod zarzutem udziału w organizacji terrorystycznej i planowanie wyjazdu do Syrii. Poszukiwał on też w internecie instrukcji, jak zbudować bombę - poinformowała policja.

  W niedzielę władze Austrii zatrzymały dwie dziewczyny w wieku 16 i 17 lat, które próbowały przedostać się do Syrii, by tam wyjść za mąż za bojowników IS. Pochodzą one z rodzin o bośniackich i czeczeńskich korzeniach.

  OdpowiedzUsuń