wtorek, 17 listopada 2015

Demokra, demo, demolka

W związku z tym co się dzieje parę obrazków i tekstów:


Multi tęczowa paranoja :


Nie oznacza to że w kraju mamy mało swoich świrów, oznacza to jedynie że dokłada się więcej nie reformowalnych świrów pod płaszczykiem "ubogacania kultury", a co nie pasuje do "ubogacenia" to zamiata się pod dywan.
Zakład Utylizacji Szmalu, czyli jak ograbić ludzi z kasy pod pozorem "opieki".
 Przyszła jesień, a w Bolandii bez zmian.

P.S.
http://medartzasada.blogspot.com/2015/11/chemtrails-morgellons-smart-dust-black.html#comment-form 

20 komentarzy:

 1. No cóż, czytam te lamentacje na ilustracjach i zadaję pytanie: komu to było potrzebne? Oczywiście jakiś oszołom powie, że rozwaliliśmy komunę. OK., ale co mamy w zamian? - coś jeszcze gorszego - polski kapitalizm, w którym nie ma miejsca dla Polaków. Tegośmy chcieli głosując w 1989 roku na "Solidarność"? Pamiętam ich obiecanki-cacanki i porównuję je z skrzeczącą rzeczywistością za oknem. I nikt mi nie powie, że teraz mamy lepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Problemy z pamięcią ? Spróbuj wyjechać na rok na Białorus to sobie przypomnisz PRL i czasy kiedy człowiek nie miał nic. I nie rozwaliliśmy komuny tylko ona sama się rozsypała, a raczej uległa transformacji na kapitalizm, a różne sierotki wierzą że miały na to wpływ a nawet się za to obwiniają jak widać. I nie zapominaj że zus to też spadek po tamtym cudownym systemie. Choć w sumie nie wiem czy spadek, bo to by oznaczało, że z tamtym koniec a takiej pewności to nie mam :)

   Usuń
  2. Potrzebne to było właśnie " komunistom" nikomu innemu, system jaki wprowadzili po wojnie robił bokami, ludzie się wciąż buntowali, zakłady strajkowały i stawały. Musiało do tego dojść przy ich gospodarce.

   Więc potrzebne im były zmiany aby biurka w komitetach PZPR pozamieniać na biurka w Spółkach z o.o. wykupionych za 1 zł. Aby z ministrów i aparatczyków PZPR przefarbować się na Liberalnych-demokratów -kapitalistów, na prezesów spółek, na członków zarządów.

   Są tam do dzisiaj.

   Dziwne pytania zadajesz :-). To było potrzebne przede wszystkim im, bo gdyby tego nie zrobili to na drzewach zamiast liści wisieli by ONI... czyli wiadomo kto by zawisł. A co dostaliśmy w zamian ? w zamian dostaliśmy komunę BIS z tymi samymi u władzy. Zmieniła się tylko nazwa.
   A że jest gorzej ? no bo jak ma być lepiej jak to te same aparaty robią to samo co wcześniej.

   To już dawno zostało rozebrane na czynniki pierwsze, nie było żadnych solidaruchów. Byli tak zwani "komuniści" i ukryci Towarzysze-komuniści.
   A prawie wszyscy ONI byli wiadomego pochodzenia.

   Usuń
 2. Może by tak sprawdzać fakty, zamiast kopiować obrazki z portali dla gimbusów? Samuel N. nie jest Arabem ani muzułmaninem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli Gazeta Wrocławska i Polskatimes jest portalem dla Gimbusów to przepraszam, to jeśli chodzi o zabójstwo.

   A jeśli chodzi o dalsze informacje to pochodzą od asystenta posła PiS Mateusza Winnika.
   A o reszcie mówiło się swego czasu na salonie.

   http://www.salon24.pl/#error-404

   Całkiem możliwe że asystent posła Pan Mateusz Winnik ogląda strony dla gimbusów i stamtąd wziął informację o Samuelu.
   A obrazki jak to obrazki , wyglądają że nie są robione w programie graficznym.

   Usuń
  2. Dodam jeszcze, że jeśli nawet pisze coś prawdziwego i zgodnego z faktami na portalu dla gimbusów. A nieprawdziwego w "Gazeta Wałacha" to o czym to świadczy ?.

   Usuń
  3. A jak już dodaję to dodam lepsze kwiatki :

   " Wnioski dziennikarzy tego medium po ostatnich wydarzeniach to: "Nie możemy poddać się terrorystom i na złość im musimy przyjmować jeszcze więcej muzułmańskich imigrantów".

   Cimoszewicz: "Na razie tylko nieliczne informacje wskazują na jakikolwiek związek fali migracyjnej i tego aktu terroru."

   Schetyna: "Nie wyobrażam sobie, żeby wiceminister spraw zagranicznych łączył uchodźców z tym, co się stało w Paryżu."

   Newsweek: "Nie wiadomo kto dokonał ataków, czy byli to zamachowcy powiązani z Państwem Islamskim czy innej maści fundamentaliści."

   niemiecka prasa swoje: "Obarczanie uchodźców za terroryzm byłoby nie fair"
   Kto zamachy w Paryżu łączy bezpośrednio z uchodźcami przebywającymi do Niemiec i Europy czy wręcz widzi między tymi zjawiskami związek skutkowo-przyczynowy, ten nie tylko nie ma racji, lecz "igra z ogniem"
   - ostrzega "Sueddeutsche Zeitung".
   ..........................................................
   Kto im wymyśla te ich mondrości ?.

   Usuń
  4. Medart napisał :

   " Wojtek- proszę, nie oczekuj od gó.....na że będzie pachnieć jak bratek."

   Usuń
  5. Od razu widać, że ten Samuel to rodowity Polak. Kolor ma taki "krajowy" i imię "jakby znajome", tyle że dla kraju odległego od nas o setki kilometrów, a jeszcze jakiś niedowiarek będzie wciskał ciemnotę że to nasz krajan. Nie trzeba było obywatelstwa rozdawać na prawo i lewo to nigdy by nie był Polakiem.

   Usuń
  6. Wiesz Karol, tak na prawdę pieprzyć ten jego kolor skóry, bo w zasadzie on nie ma żadnego znaczenia mam kolegę z Erytrei i chciałbym aby wielu polaków było takich jak On.

   Mnie w zasadzie drażni jedno, jak Polską dziewczynkę bogu ducha winną zaciuka ktoś siekierą, egal czy arab czy polak.

   Jak zginie statystyczny polak to jest wzmianka w gazecie, sensacja i "władzie" mają to gdzieś.

   Jak Arab dostał w dziób to w szpitalu odwiedzają go biskupi, władze, i Poznań z urzędu walczy od sprawców o odszkodowanie, blask fleszy, mało tego "nasze mendia" trąbią o tym w dzień i w nocy. Nasze czytaj...Niemieckie.

   A kto kuźwa da odszkodowanie rodzicom tej dziewczynki, jaki biskup w blasku fleszy do nich pojechał, kto z ministrów się tam pojawił ?. Nikt.
   Wiesz dla czego ? bo statystyczny Polak w swoim kraju jest nikim ...jest śmieciem do wykorzystania i do wywalenia na śmietnik.

   Widać to choćby po tym że dla emerytów, dla kalek, dla polskich uchodźców, dla bezrobotnych matek z małymi dziećmi ......pieniędzy i mieszkań nie ma. A dla jakiś arabusów nam je zabiorą, a im dadzą.
   Znajdą się mieszkania , kasa, i jeszce nam wcisną że to Unia daje.
   Kiedy każdy głupek już dawno wie że wpłaty nasze do U.E. przekraczają to co z powrotem dostajemy.

   Tam w Brukseli stworzono następne koryto do którego przyspawały się komuchy i sprzedawczyki takie jak "słońce Peru" vel "zielona Irlandia".

   Usuń
  7. Mój poprzedni, nieco lakoniczny komentarz trochę uzupełnię.

   "Kwiatki" które znalazłeś Wojtek jasno pokazują, że tego "elementu ludzkiego" nie wolno brać na poważnie. Tzn. z jednej strony mamy najemnych zbirów (psychopatów) a z drugiej tych, tkwiących w innej czasoprzestrzeni. Operujemy na skrajnie różnych platformach i oczekiwanie przez społeczeństwo jakiejkolwiek formy zrozumienia z ich strony jest moim zdaniem totalnym nieporozumieniem. Dlatego uważam za bezcelowe jakiekolwiek wybory, pomijając już kwestie ich niekonstytucjonalności.
   Na obecnym etapie można albo uciekać albo podjąć partyzancką walkę z okupantem i reprezentującym go "elementem". Cytując W.Pastuszkę (mimo jego "czerwonych" zapędów)- żarty się skończyły i weszliśmy w erę wymierania Polaków w imię pejsatej racji stanu i kilku nowych pierdół i świecidełek, które rzekomo mają nam pomóc.
   I tyle. Nie potrzeba ślepo mu wierzyć. Wystarczy wyjść na miasto i pogadać z ludźmi. Fakty są bezlitosne, a konkluzja miażdżąca.Natomiast sposób w jaki postrzega to polactwo- żenująco naiwny.

   Usuń
  8. Dzisiaj zajrzałem na szkło, cóż zobaczyłem :

   Zobaczyłem błyskawicznie zrobioną ustawę o sędziach T.K. zobaczyłem błyskawicznie przegłosowaną na TAK tą ustawę w Senacie.
   Zobaczyłem mądrze mówiącego Prezydenta o energetyce.

   Zobaczyłem też bełkoczących profesore, banksterów, komuchów i dziennikarzy.
   Ujadających z lewa i z lewa. Zobaczyłem szafarzy słowami "zamach stanu", Zamach na "konstytucję", zamach na "demokrację".

   I wszystko to z ust tych samych "demokratów" którzy w d....pie mieli do tej pory Konstytucję. Wystarczy powołać się w sądzie na zapis konstytucji aby ten sam jodłujący dziś o Konstytucji sędzia zaśmiał nam się w twarz.

   Ci sami co tworzyli ustawy działające wstecz, Ci sami co na sprawach sądowych z ZUS-em nie szanują Konstytucji i praw Konstytucyjnych Obywatela RP.

   Ponieważ zapis w konstytucji mówi o "prawie do ubezpieczenia" a nie o przymusie ubezpieczenia w ZUS.

   Ci sami co łamią nasze Konstytucyjne prawa przymuszając nas ustawą niższego rzędu o ubezpieczeniach w ZUS, która jest niezgodna z Konstytucją.

   Ci sami kłamcy, krzyczą dziś o "Konstytucji".
   Krzyczą z obłędem w oczach. Może też skończą się w TV " towarzysze aparatczycy", a przyjdą tam dziennikarze z prawdziwego zdarzenia.

   Może znikną te zakłamane ryje, które niszczą ten kraj. Najlepiej jak znikną w więzieniach.

   To nie brak demokracji, to nie akt zemsty , to po prostu SPRAWIEDLIWE PRAWO, aby kolaborant, złodziej, dywersant i zdrajca poszedł siedzieć a jego majątek wrócił tam skąd go grabił.

   Może jednak się uda, może jakieś światełko w tunelu się zaświeciło

   Usuń
  9. Jeszcze dorzucę, bo wszystko na temat:
   https://www.youtube.com/watch?v=jGqllNOa258#t=581
   https://www.youtube.com/watch?v=AaNjFx4o-_0

   Usuń
  10. Widzę że Ten Goczyński też doszedł do takiego samego wniosku jak ja że to są psychopaci.

   Usuń
 3. Warto posłuchać prof. Legutko, politycy wiedzą co się dzieje i cała unia, z wyjątkiem jej przywódców https://www.youtube.com/watch?v=Fs9yDN9K7J0

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrząc holistycznie na to co się dzieje od 20 lat łatwo zauważyć, że trwa systematyczne WYGASZANIE POLSKI.

  OdpowiedzUsuń
 5. @K. Sawiak

  Samuel to imię biblijne, jego brat ma na imię Abraham. Nadawanie takich imion jest popularne wśród Świadków Jehowy, Adwentystów i innych protestanckich sekt. Nie występują wśród Arabów.

  Powiadasz, że dostał obywatelstwo? Kiedy? I jakim cudem jego matka uczyła w szkole w Kamiennej Górze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Agricola, jeśli jest tak jak mówisz to znaczy że ktoś wykorzystując fakt "uchodźców" wpuścił w publiczny obieg nieprawdziwą informację.

   Usuń
 6. Już sam fakt że nadali mu takie dziwne imię świadczy, że coś pod kopułą nie hajhitla z tymi jechowymi i innymi sektami, nazwisko to chyba mają po przodkach - nie polskich. Jeśli znasz jego matkę to ok, a jeśli nie znasz to skąd wiesz na pewno? Skoro nie umiała wychować syna to jak może wychowywać inne dzieci?

  OdpowiedzUsuń
 7. http://2.bp.blogspot.com/-T1OIyEQcnPY/UJ7ALLcYb5I/AAAAAAAAEGg/bdr1FRU7P0U/s1600/nefterorgsintez.jpg

  OdpowiedzUsuń