poniedziałek, 1 czerwca 2015

Początek końca, medialna sieka

Stało się " i zamienił Stryjek patyczek na Kijek", teraz nastąpi przetasowanie starych znaczonych kart w talii.

Wszyscy co choć trochę rozumu mają  wiedzą,  że są dwa "czarne ludy" którymi się na tej scenie gra, Czyli Czerwoni i K.K, 
W zależności od koniunktury straszy się albo jednym albo drugim  " Czarnym ludem".

Wtedy ludziska mają tylko dwie drogi do wyboru. 
Jak postraszą państwem wyznaniowym to ludzie lecą głosować na "tęczowych", " światłych", "otwartych", "liberalnych" czyli na zamaskowaną komunę.
Jak kto nie wie to wyjaśnię, to są PO, pali koty, SLD, PSL, i inni przebierańcy. 
Jak już ta karta się zgra i ludzie się burzą, to wciska się ludziom że to co było jest be, ale trzeba głosować na mniejsze zło czyli na zwolenników K.K.  bo wyboru nie ma.

A te mniejsze zło to PiS, jakieś stronnictwa i podpięci Czarni. 
Jak oni przejdą w wyborach to zmienia się front i powstają tak zwane " ruchy wolnościowe" , czytaj "lewaki" zakładają niebieskie garniturki i robią za "liberałów" i "specjalistów od światowej ekonomii".
Powstają takie kameleony jak  " NowoczesnaPL" 

czyli " młodzi, wykształceni, liberalni, walczący z K.K.", takie "róbta co chceta " w "fachowym ekonomicznie" wydaniu. 

Jak ktoś  nie wie, że K.K. ma własne państwo prowadzące własną politykę, z  bankami, flagą i herbem oraz emisariuszami to go tu niniejszym informuję:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Watykan 

" NowoczesnaPL" są młodzi lewacy oraz stare komusze kameleony pochowane za kurtyną. 
Będą wabić, mamić i obiecywać gruszki na wierzbie, a przede wszystkim udawać że walczą z średniowiecznym K.K., co bardzo spodoba się młodym "światłym i wykształconym" którzy chcą być "wolni".
Taki "pali kot" tylko w innym skromniejszym wydaniu, to kumple Balcerka od niszczenia gospodarki, opowiadający to co każdy by chciał usłyszeć. 

Już nam gospodarkę unowocześnili, tak że nic z niej nie zostało. Ale wielu się na to nabierze, jak widać wyznawcy im maleją, wielu umiera ze starej gwardii potrzebny jest nowy narybek.


 Unowocześniona przez Balcerka Stocznia. Wybitny ekonomista W latach 1978–1980 pracował w Instytucie Podstawowych Problemów Marksizmu-Leninizmu przy KC PZPR, gdzie zajmował się problematyką urynkowienia gospodarki socjalistycznej .
" Liberał z U.S.A." , od 1969 należał do PZPR, z której wystąpił w 1981

Ale ludzie zawsze mają krótką pamięć, a jeśli oglądają ogłupiacza i słuchają otępiacza to szybciutko się dowiedzą że to ruch oddolny i spontaniczny, młody silny i to on dokona zmian na lepsze.

Wiadomo, że teraz na stół poszła karta z "czarnymi królami", zanim dojdzie do zmian w "mediach" będziemy słuchać najazdu na PO, "cała prawda" będzie "ujawniona" przez pseudo dziennikarzy bo oni teraz już zmieniają powoli front jak chorągiewki na wietrze.
Ta " cała prawda" to oczywiście jest to, o czym wszyscy od dawna wiedzą, czyli oczywista oczywistość.

Teraz wiatr powoli zaczyna wiać niby z innej strony, to i chorągiewki ustawiają się jak żagiel do wiatru.
Ale niech to nas nie zwiedzie, właściciele mediów są bogatymi ludźmi i na froncie nic się nie zmienia, po prostu front jest ten sam, a powiedzieć można wszystko i to nic nie kosztuje.

Teraz jest najlepszy czas aby zauważyć jak na stanowiskach do ogłupiania pojawiają się zamazywacze, piszą aż się klawiatury palą.

PiS to w większości zwolennicy K.K. choć lewaki do Kirche też latają. A dogaduchy zawsze prowadzili we czterech.

O czym mówię, ano mówię o tym że gardła "uciśnionych" już krzyczą,  że to nie chrześcijańskie się mścić. 
A "Zemsta" to podobno rozliczenie złodziei i zdrajców. Najpierw była "Gruba linia ", a teraz będzie "chrześcijańskie wybaczenie".
Takie wybaczanie za nie ujawnianie sygnatury starych akt, za stanowiska i kasę.

https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/tag/uklad-mafijny/

Oczywiście będzie pogrożenie paluszkiem typu ...oj ty ty niegrzeczny pan,  i na tym się skończy burza w szklance wody. Gadania w TV będzie na miesiąc jak to niegrzeczny pan poniósł straszną karę bo musiał zapłacić 20 tyś grzywny kiedy opitolił budżet na 1 miliard, a kasę ma na Maladiwach. Albo tak jak "choroba Filipińska",  u swej siostry w Szwajcarskim banku.

Ci co maja nadzieję że gajowy czy "słońce Peru" wyląduje w pierdlu, to się zdziwią, nie wyląduje. 
Tak jak nikt do tej pory nie wylądował z tych ze świecznika. Kryją ich panowie w togach, na których są teczki poupychane po prywatnych szafach. Owszem kogoś tam z mniej znanych co się na dole pałętał odpalą dla świętego spokoju na tak zwany medialny żer ale to wszystko. Kasa już nie wróci, a czerwone dynastie są dobrze zabezpieczone i ustawione.

Tymczasem partie i prawdziwe ruchy narodowe poszły w odstawkę zinfiltrowane przez lewaków. Czasem jeszcze coś pokrzyczą, coś zablokują. Kowalski już poszedł w odstawkę w "mediach", był tylko dla tego że jako kandydat na prezydenta musiał być dopuszczony.
Już nikt z nim wywiadu nie przeprowadzi i nikt o nim nie napisze.

Na tacy teraz będą podawane przez "ekspertów" odgrzewane kotlety ze " schabowego" przerobione na " mielone ", z dodatkiem dużej ilości ogłupiających przypraw aby nikt się nie połapał jakie danie znów nam serwuje medialny kelner.

P.S.
A  było tak jak jest, czyli bez zmian :
https://www.youtube.com/watch?v=LMo1ZvXbzsM 

a dzisiaj trafiłem sobie na coś takiego :
https://www.youtube.com/watch?v=SHh-avqS0bk 

Oraz na ciekawą postać :
https://www.youtube.com/watch?v=UAVLeTkui5A 

Siarę to chyba każdy zna :
https://www.youtube.com/watch?v=oWz4Gh7GpiI 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz