sobota, 15 lipca 2017

Zmiany na ziemi

Dziś dla odmiany słowo na niedzielę :), od paru dni widzę coraz zajadlejszy wrzask dementorów na skutek działań "kameleona ", który w ramach walki pomiędzy Onymi ze wschodu i zachodu wycina konkurencję.

Jak na razie idzie to w miarę sprawnie, umacniają przyczółki i z tego co widać próbują łapać płotki i odcinać macki ośmiorniczce.
Paru co cwańszych uszatych inicjatorów poprzedniego łojenia kraju na kasę desantowało się już na z góry ustalone pozycje ( radki zdradki, kreatywny księgowy, mistrz giełdy, złoty zegarek, pani co za 6 tyś nie wstaje, pani von lichtensztein, TW od cyfryzacji oraz słońce Peru). 
Wpadają tu jeszcze od czasu do czasu do ośrodków propagandy zamącić coś i znikają jak meteoryty.

Kameleon przejmuje przyczółek po przyczółku, z jednej strony jak na to popatrzymy to nie ma innego wyjścia aby opanować poprzednią sytuację, bo nie da się wprowadzić zmian bazując na poprzednich zdegenerowanych osobnikach, oraz pozostawiając na dole w terenie macki które błyskawicznie odrastają ( bez znaczenia z jakiej by frakcji nie byli).

 Lecz ryzyko jest olbrzymie, bo jakaż jest gwarancja że zmiany wprowadzają CI WŁAŚCIWI, i nie jest to ukartowana GRA jakich już wiele było tu przećwiczonych i przetestowanych w przeciągu okresu powojennego i wcześniejszego?. 

Problem polega na tym że przerobiliśmy już system jednopartyjny w PRL, czyli naczelną rolę PZPR w kierowaniu przy pomocy pseudo chłopskich PSL i niezrzeszonych SD.
Skutkowało to brakiem społecznego wpływu na to co wyrabiali i kończyło się to wybuchami społecznego sprzeciwu na ulicach oraz krwawym tłumieniem tych zrywów.

Tu zaczynamy obserwować bardzo niepokojącą rzecz, " naczelnik partii" i człowiek "budyniem" zwany wywodzący się od naczelnika
oraz przybudówka "artysty estradowego" nie wprowadzają zmian w których ludzie mieli by wpływ na samorządzenie się w kraju. Może to doprowadzić do takiej samej sytuacji jaka była kiedy mieliśmy za czasów "przewodniej roli partii".

W sądach powinni zasiadać ławnicy i to oni powinni sądzić a nie sędziowie, sędzia jest od wyszukania paragrafu i stuknięciu młotkiem. Wyrok powinna wydawać ława przysięgłych.

Teraz zmiany czekają na podpis, coś te zmiany mimo że konieczne to chyba nie podążają we właściwym kierunku.

32 komentarze:

 1. Zamiast komentarza:
  https://www.youtube.com/watch?v=dEiWGQGmHOo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To był KTOŚ. Teksty miały,mają i mieć będą moc.

   Usuń
 2. A w międzyczasie rzucili się do walki "o wolną Polskę" , neu-manmany , zimer -mermany, i inne dorfy, i gier -many i tychy. Szaleją wszystkie uszatki, jest to ich być albo nie być.  Albo powrócą oraz zwalczą wroga i będą znów się pławić w emeryturkach po 20 tyś, basenach i willach poukrywani za immunitetami.

  Albo ,... no właśnie za bardzo nie wiadomo "co albo" ?... bo wygląda że te "albo", to nadal basen wille oraz emeryturka czyli wpływające na konto 20 tyś miesiąc w miesiąc.

  Dlaczego tak szleją ?, chyba chodzi o ten immunitet i brak władzy. kiedy mogli jednym pstryknięciem palca każdego polaka zamknąć na dowolny czas do pierdla lub psychiatryka.

  Panie i Panowie od życia i śmierci, panujący nad Polskimi mrówkami które na nich tyrały.

  Bogowie decydujący o życiu i śmierci każdego poddanego, nie podlegający nikomu i niczemu, skazujący ludzi na śmierć i do swoich ostatnich dni utrzymywani finansowo przez rodziny na śmierć skazanych.

  Śmiejący się otwarcie każdemu w twarz, poukrywani w sądach za bramkami, policją.

  Nietykalna kasta Bogów, dzieci Bogów, wnuków Bogów. Złapana hakiem za i przez Ziobro i ściągana z góry Olimpu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tylko totalny kataklizm i morze krwi może wyczyścić nas od tych robaków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie w tej chwili na Wiejskiej płaczą jak to "łamane" są ICH prawa, wszystko jest teraz raptem niedemokratyczne, niezgodne ze standartami UE, nieludzkie i różne inne bajki.

   Standarty to były do tej pory takie, że jakiś dementor zakazał nagrywania a uzasadniał to... nie bo nie, wywalił sobie kogo chciał, i skazał kogo chciał. a jak ktoś mówił o prawach w UE to wołał sądowych smerfów i kazał wyrzucić na zbity pysk. O reszcie zagrywek nie wspomnę. A odwołać się można było tylko do Pana Boga.

   Bo ON był Niezawisły i nietykalny.

   Usuń
 4. Wojtek, żebyśmy się nie zdziwili tymi zmianami. Ja ich nie rozumiem. Ale i forma przeprowadzania jest też dziwna. WSZYSCY wiedzą, że za nimi stoi J.Kaczyński, a on nawet nie jest przewodniczącym klubu. Formalnie jest szeregowym posłem w Sejmie. Wsadza za to na minę (trybunał stanu) innych (prezydent i premier). Np. wczoraj ogłosił, że podwyżki cen paliw nie będzie jednak, a dziś Internet się zastanawia czy premier Szydło dowiedziała się o tym z telewizji, czy może jednak ktoś do niej zadzwonił. ;-)))
  Takich zmian Polacy nie chcą, że rządzi szara eminencja, "mikro naczelnik państwa", bojący się wziąć na siebie odpowiedzialność.
  Dwa lata ich rządów i co? Z pozytywów widzę tylko 500+. Reszta - walka, by walczyć, coś komuś pokazać, udowodnić, zagrać na nosie. Czy gospodarczo posunęliśmy się choć o 1 metr do przodu ? Nie widzę i wątpię. Ot jedna ekipa, po 8 latach suchych, zgłodniała stanowisk i władzy, wymienia pospiesznie druga ekipę. SMUTNE.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie o tym piszę i to mi się nie podoba, bo widać wyraźnie że nie chodzi o oddanie wpływu na państwo ludziom lecz aby zmienić to tak, aby zamiast ONI byli inni ONI. Czyli najpierw byli NASI i wymienią ich na innych NASZYCH.

   Tak jak piszę od dawna, "kameleon" wciąż tkwi w miejscu i zmienia kolor, a przesuwają się tylko dekoracje.

   Usuń
 5. 500 plus to pozytyw? Ajwaj, chyba w patologicznych wielodzietnych rodzinach, bo teraz im nie opłaca się pracować, bo na wódkę już mają . Zrobiłeś dzieciaka to się o niego martw, a nie wyciągaj łape po nie swoje. A tutaj żona radka zdradka z pałacu, też krzyczy ajwaj, Polska to wróg europy. Wystarczy poczytać komentarze pod artykułem , np że gdyby nie kultura żydowska w Polsce to byli byśmy w lesie. Widać i pejsatki opłacają hejterów http://newsweb.pl/2017/07/17/zona-sikorskiego-do-milionow-amerykanow-islam-to-polacy-sa-najwiekszym-zagrozeniem-dla-europy/ , bo ajwaj , krzyczeć to oni pierwsi.

  OdpowiedzUsuń
 6. "J", sorry ale nie mogę puścić Twojego komentarza ....piszesz prawdę. Ale komentarz w takiej formie przy tej cenzurze doprowadzi w prostej linii do zamknięcia przez tak zwaną cenzurę Google tego bloga :(. Jak na razie jeszcze trzymają łapę na internecie. Dziś już ta pijaczyna z P.E. dzwoni ogonem w dzwony o ukaranie Polski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale w zamian za to wstawię treść komentarza z "O"
   aby wiedzieć o co idzie bój ostatni :

   " Oglądajcie od 55 minuty - normalnie włos się jeży na głowie...
   Przekręty przy Cytadeli i nie tylko.

   https://www.youtube.com/watch?v=Nhu3k6CrnmA

   Usuń
 7. Nic nie szkodzi,ja to rozumie...
  To skandal by w niby wolnym kraju,o tak ciezkiej historri ROZBIORACH! NAJAZDACH! PACYFIKACJACH WSI np- wies Parchatka! tego moski nie wiedza kurwa za co to bylo ?....a wlasnie za ich ukrywanie!
  Ba ich wielki H obchodzi gdzie ta wies byla.
  Wojciech ,swoja droga milczenie to samozaglada,jezeli o ten przypadek chodzi...
  Zobaczcie spotkanie ostatnie grupy Wyszehradzkiej...z udzialem izraela na tle ich flagi....co to jest AFRYKA?

  OdpowiedzUsuń
 8. Pełna racja. We własnym domu trzeba gadać i pisać pocichu, bo jak mówisz prawdę jest to mowa nienawiści. Robactwo z is-ra-ela opanowało mózg i system nerwowy żywiciela.

  OdpowiedzUsuń
 9. chleb jest (praca) i igrzyska som, czego chciec wiecej?

  a sitwa, tluszcza, kasta, mafia czy inne kolesiostwo rodem z dawnych epok musi ze sceny zejsc

  my palaki, my durnyje ludja, samyje my siem ze sobom rezamy

  OdpowiedzUsuń
 10. https://www.youtube.com/watch?v=EzzovEkTrG0

  OdpowiedzUsuń
 11. http://m.24jgora.pl/?art=20444

  u tu krzyżanowski, ten co w "Skarbie Generałów" udowadniał że szczeliny nigdy nie było, teraz sam jej szuka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Małe rozdwojenie jaźni u "czarnego" :-).

   Usuń
  2. Ot co w pogoni za lepszym jutrem zatraciło się nasze społeczeństwo. Polityka sama przyszła między ludzi. Kłamstwo i obłuda, dziś niemalże każdy swoją rzepkę skrobię bo nie jest już w stanie zobaczyć w całości obrazka. Świat stoi na głowie. Niszczą od tysięcy lat pozostałości przeszłości, to taki ich fundament nowej ery. Taką hipokryzją oraz takim nowoczesnym zachowaniem niszczą jednostki, niszczą społeczności i przez szkiełko, radio i inne masowe środki - łącznie ze szkolnictwem niszczą nasze dzieci. Wszak wejdziesz między wrony to krakać tak jak i one zaczynasz. TO oni między nas te wrony powrzucali i coraz więcej kracze nie myśląc. Znaki na Ziemi i Niebie mówią, że szykują się zmiany ale nie oszukujmy się za tymi zmianami też stoją Oni także pozamiatane, Masoneria (City of London) przejęła Polskę, nawet teraz Kate i Księżunio do Bolka pojechali pogadać, ciekawe czy z instrukcjami czy z pstryczkiem w nos :) Według mnie wojna jest coraz bliżej. niestety Oni są przygotowani na Wojnę Totalną a depopulacja jest bliska ich sercu. Wszystkie te podziemia,systemy o których już mówił Phil Schneider..
   Co to będzie, co to będzie... Cicho wszędzie, głucho wszędzie..

   O tej 9 i 10 planecie dużo mówią ostatnio - także nasa, może to ma być nasz wspólny wróg z kosmiczną technologią ukrywaną skrzętnie przed nami ;)

   Słyszeliście, że Brexit to ruch pewnej rodziny aby dobrać się do banków w City of London ?

   Usuń
  3. Co by nie rozprawiać, to dokumenty historyczne pokazują. że za takimi "cudami" stoją zawsze jakieś manipulacje. Nieświadomi nazywają je "teoriami spiskowymi". To że od dawna ktoś gdzieś na coś się szykuje to nie ulega wątpliwości.

   Te zbliżające się planety i obcy to myślę że jakiś kit jest. Wydaje mi się że to jest manipulacja.
   uważam że rację mają Ci co mówią o zmianach biegunów, o Ziemi jako żywym organiźmie i że to Ziemia zmienia polaryzację oraz częstotliwość wibracji a co za tym idzie zmieni w końcu genotypy, czyli DNA. od dawna wiadomo że świat to wibracje w określonych częstotliwościach.

   uważam tez że ONI nie będą chcieli się schować przed obcymi lub nadlatująca planetą. Myślę że ziemscy manipulatorzy przebywający na ziemi ( nie ważne kim ONI są) mają wiedzę o tym co się wydarzy. Myślę też że ONI chcą zastosować wariant ucieczkowy, przed tymi którzy w momencie tej zmiany uzyskają wiedzę i świadomość co się właściwie wokół dzieje i kto jest za to odpowiedzialny.

   Bo to co stworzyli, i przez czyje działania ziemia przyjęła morza krwi i cierpienia bez wątpienia wymaga kary.

   Usuń
  4. Pisałem o tych obcych jako o manifestacji technologii, to będą według mnie przebierańcy albo chowańce jakieś twory genetyczne.. jeżeli w ogóle.

   Matka Ziemia, cały czas dostaje od nich.. zakłócają jej częstotliwości - choćby rezonans Schumana. Cały czas zakłócają, próbują uniemożliwić jej wpływ na ludzi. Tak samo z jakimiś falami z kosmosu, ponoć są blokowane..

   Tak, najbardziej racjonalne wydaje się być przygotowywanie na zmiany np. klimatyczne naturalnego pochodzenia lub sztuczne(wywołane przez Harpy, Gsmy i inne takie ustrojstwa) - przebiegunowanie, uśpienie słońca, wybuchy wulkanów,trzęsienia ziemi albo wszystko na raz.   Usuń
 12. Kto nie widział, niech obejrzy - dr.Jerzy Jaśkowski https://www.youtube.com/watch?v=7jZvBZHqt08

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I kiedy Marcin do nas zawitasz na turne, nas głośny kolega się pytał :-). W sierpniu wybywa z Bolandii w azjatyckie kraje. Tak że myślę iż połowa następnego miesiąca to doby czas :-).

   Usuń
  2. Pasuje mi cały Sierpień ( w większości weekendowo ) także się postaram dostosować, w końcu uzupełnię zapas pigwówki bo szczerze mówiąc w mig mi się skończyła a pyszne to takie, że hej! Mam nadzieję, że jakaś się jeszcze ostała ;-)

   Usuń
  3. Ostała się, jest zapas na parę lat :).

   Usuń
 13. Przepychanki pod "knesejmem" a tu taki "cymesik", nikt nawet nie zauważy !!!,
  ..."sejm poparł projekt. Będziemy płacić obywatelom Izraela emerytury"...
  https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/emerytura-polska-izrael,18,0,2346258.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teatrzyk "zielona gęś " działa, tu przedstawienia robią , a za kurtyną łoją jak się da. Do dziś coś cicho o tych 100 ojro co bulimy na ONE-go łba miesiąc w miesiąc. Żadna "dobra zmiana" się co do tego nie wypowiada, co podobno zrobiła "zła zmiana".

   Nikt nie wyszedł i nie powiedział, to jest nie prawda, nie płacimy ONYm po 100 ojro co miesiąc na łeb.

   Usuń
  2. Niestety ale teraz o pełną kasę/emeryturę się rozchodzi, mało onym - co tam jakieś marne 100 ojro a i wszystkie bandyto-złodziejo-zbiegi(morele,bagsiki itp.) takową otrzymają jak klepną ustawę....w co nie wątpię.

   Usuń
  3. Jak znam życie będzie to z dziedziczeniem nawet na innego OONEgo jak kipnie. bo przecież ONI wszyscy są jednym.

   To tylko u nas w dotychczas pełnej demokracji jak się uzbierało w Zakładzie Utylizacji Szmalu przez całe życie 300-400 tyś i walnie się w kalendarz w pierwszym roku emerytury to pa kaska ...nikt jej już nigdy nie zobaczy, żadna żona, dzieci, wnuki. Ot taki pomysł na rąbanie klientów przez całe życie po portfelu.

   Usuń
 14. Jak 100 €-. na kapratego miesiecznie?!
  Za co? bo ja wiadomosci polskich, juz od dawna nie czytam.
  Moze ktos to wyjasnic!
  Banda sama te nienawisc miedzy .muzumanami a nami wywolala,wpierdalajac sie do strefy Gazy,a caly swiat im w tym pomaga. To oni powinni odpowiadac za to ,ze powstalo panstwo islamskie!placac miliardy na zombich z ich terenow!
  Panstwo Niemieckie jest zmuszone .za holokaust by oni mogli sobie wyczyscic teren,niszczac tym samym pokoj w Swiecie!
  k....) czy tego nikt nie widzi kto tak naprawde rzadzi ta Europa.?
  Im chodzi tylko o wyczyszczenie tetenu swojego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Andrzej,wystarczy w temacie pójść tropem kasy.
   Wystarczy poczytać Saurona, Sutona czy jak się tam zwał ( nie pamietam już bo czytałem go dawno temu).

   I wystarczy się przyjrzec gdzie i do czyich kieszeni wpływa kasa, oraz kto to wszystko wtedy i dzisiaj finansuje, to nie jest tak że uszaty Soro, dzisiaj pompuje kasę w podpalaczy bo ma taką ideę fix, i wywala kasę dla własnej zachcianki. Wywala dziś kasę bo stracił i chce źródła skąd ją czerpał odzyskać.

   Stąd finansowanie Ukraińskich Majdanowców, zwalczanie Trampa, i próba wywołania majdanu tu i na Węgrzech. Zawsze trzeba patrzeć kto ma w tym biznes.

   Usuń
 15. A teraz piosenka ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=-2uPzmYtuLs


  Widziałem jak zalali ulice i drogi, wszyscy płynęli w tym samym kierunku. Wszyscy chcieli jednego, za wszelką cenę uwolnić się od tego, który zabił ich matki, ojców, siostry i braci, spalił ich ziemię, napluł na groby. Byli gotowi na wszystko. Krew, ogień i kamienie.
  Dzieci, kobiety, mężczyźni. Oszukani i doprowadzeni do ostateczności są razem. Przez krótką chwilę byłem z nimi, zaciskałem pięści, krzyczałem.
  Dzisiaj patrzę z daleka, wiem, że na gruzach tego co zniszczyli wyrośnie nowa bestia i tylko kwestią czasu jest to kiedy zacznie wysysać z nich soki, całe piękno i energię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ot to, ale dbać trzeba o to aby ta nowa bestia nie wyrosła.

   Usuń